Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan utalnak es hanyan...

Hányan utalnak es hanyan szeretnek?

Figyelt kérdés

Engem mindenki utal: szomszedaim,szuleim,testverem,csoporttarsaim,kollegaim,boltosok,penz- tarosok.

Egyvalaki szeret csak, a baratom.

Nalatok mi az arány?



#barát #kollegaim #csoporttarsaim
2019. jún. 17. 15:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Most mi a problémád? Az,hogy utál a pénztáros,vagy az hogy a csoki helyet csokoládét mondasz?
2019. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Pozitív, mosolygós lány vagyok, adok magamra.

Másra nem tudok gondolni, okos nem igazán vagyok, habár azt egy közértbe nem is tudnám megvillogtatni.

Előfordult, hogy flegmán szóltak hozzám, de továbbra is mosolygósan reagáltam és egyszerűen bejött. Nem tudtak a kedvességemre tovább bunkón reagálni. Persze ez akkor fordul csak elő, ha a helyzet nekem megkívánja, hogy kedvesek legyenek velem.

2019. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

😃.


Kozvelemenykutatas. Hogy kit hanyan szeretnek es utalnak.



Jo a neved!

2019. jún. 17. 16:57
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Mo.-n az, hogy szeretet, nincs. Utálat annál inkább.
2019. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

12-es mitnha csak en irtam volna szemelyleirast magamrol. En is ilyen vagyok! Mindig is ilyen voltam.

Pozitiv es allandoan mosolygos,akkor is,ha nem kedves emberrel van dolgom.


Most igy a sokadik ikszen tul kezdem latni,hogy nem biztos ,hogy ez a viselkedes a tuti az eletben. Hiaba irja ezt minden onsegito konyv.

Valami megis hibadzik vagy hianyzik?...


Pl.multkor kedvesen mentem fel reklamalni a felso szomszedhoz,hogy ne ugy locsolja viragait,hogy csepeg le hozzam a viz,kertem.

Ezt o ugy ertekelte,hogy kisse mosolyogva,kedvesen adtam elo magam,hogy en szorakozok vele, froclizok vele,nekem ez elvezet,hogy basztathatom ot. Tiszta ideg lett. De en ekkor se valtoztattam a viselkedesm,maradtam kedves, legalabbis nem vettem at a stlusat,a kiabalast.Utana sokaig ideges volt meg ram,ha osszetatalkoztunk. De mar nem csepegtet,az a lenyeg.



A masik az,hogy en aert is vagyok kedves,mert nem merm kimutatni az agressziom. Meg a lanyokat ugy nevelik,hogy legyenek kedvesek.

2019. jún. 17. 17:07
 16/21 A kérdező kommentje:

Felenk vagyok,gatlasos, nekem csak a kedvesseg lehet a fegyverem.

Agresszioval nem merem megoldani a dolgokat.

Meg annyit olvastam mar errol eletemben,hogy a kedvesseg,az igazi hatalom,hogy teljesen belemivodott,valodi termeszetemme valt. Kerdes,hogy amugy is lehet,hogy ez a termeszetem.


Titeket hányan kedvelnek,hányan nem?

2019. jún. 17. 17:13
 17/21 A kérdező kommentje:
Udvarias,kedves vagyok mindig. De csak azert,mert felek agressziv lenni. Ez a nagy igazsag.
2019. jún. 17. 17:15
 18/21 A kérdező kommentje:

12-es,en is adok magamra!

Egyedul a hajfestes hibadzik! 😁

2019. jún. 17. 17:22
 19/21 A kérdező kommentje:

Nekem szoktak a kedvessegemre is nem kedvesen reagalni.

Lehet,hogy nem éltel meg eleget.

Azt mondjak,ha az ember eleg sokaig él,elobb- utobbminden megtortenik vele. 😄

Ciganyok,lanyok es fiuk vegyesen a metron szembeultek es beszologattak,de en kedvesen rajukmosolyogtam,: nezd mar,milyen kapafoga van! Ezt kaptam vissza.

Most hirtelen tobb nem jut eszembe,de a kedvesseg tavolrol sem mindig szül kedvességet,a mosoly viszontmosolyt.

A baratom is kedves mindenkivel,o is felenk. Multkor adott a koldus hegedusnek husz forintot kedvsen. Nem orult neki a koldus...🙂

2019. jún. 17. 17:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, velem is előfordult mar, hogy bunkók voltak velem esetleg buszon akármi. El kell engedni. Mindenkivel megesik ilyen gonoszkodós világban. En most általánosságban beszeltem.
2019. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!