Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálnak vagy szeretnek?

Utálnak vagy szeretnek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy 3 napja egy melohelyen, nagyon barátságos voltam mindenkihez próbáltam valamilyen formában kezdeményezni, úgy érzem mintha utálnának,

mindig én beszélek 1-2 kolléga visszakérdez----

Ez most igy normális?

idő kell nekik hogy befogadjanak?

De rossz látni ha elmegy x y ember akkor meg furják faragják az illetőt, megy a kibeszélés meg stb.

Én meg erre csak mosolygok, nem mondok semmit, mivel én nem akarok belemenni egy ilyen ostoba színjátékba.

Aztán kérdezi az egyik kolléga hogy aki őt utál avval miért vagyok joban?

erre én: nem érdekel ki kivel van én mindenkivel vagyok, nekem miért kellene utálni az illetőt ha nekem segít?

erre ő: hátrafordult és duzzogodt rám.

Most akkor én is....


2018. ápr. 22. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az emberek ilyenek sajnos . Elkell keserítselek egyre szarabb az emberiség. Hitetlenek, bünősebbek, gonoszabbak. Nem divat beszélgetni , ismerkedni , sajnos nem boldogságos Hobbit megyében vagyunk. De erről a társadalom rendszere hibás és annak minden terjesztői akik terjesztik a rossz dolgokat . Ennyi
2018. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy az emberek érettebbé válnak az általános iskola elvégzése után, pedig nem.
2018. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!