Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a felnőtt ember, aki...

Az a felnőtt ember, aki alapból rendetlen és koszos lakásban él, nem takarít, mit gondol, hogy keres / talál párt magának?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy takarítónőt fogad fel, nem a pénzes emberek gondolata érdekel. Koszban, káoszban elő nőt vagy férfit nem foglalkoztatja ez? Más csinálja meg helyette, olyat keres vagy aki ugyanolyan retkes, mint ő?

Nem a diák élet melletti rendetlen szobára gondolok, hanem a felnőtt 30 vagy az körüli emberek trehányakra,akiknek ez már nem változtatható, képtelen változni.


2019. jún. 17. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keres/talál magának hasonlót, és élnek együtt a szemétben.
2019. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid időre azt tetteti, hogy normális környezetben él, amikor még osszekoltozik a párjával, lassan visszaesik a trehanyságba, és a párjának kell gondolkodnia az élőhelyük tisztaságáról.
2019. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló:+1

Egész egyszerűen olyat keres, aki pont olyan igénytelen mint ő.

Nem egy "ismerősöm" van, aki igénytelen, vagy pl.elhanyagolt, szó szerint büdös, mikor elmegy mellettem. Családja van mindnek.Az ilyen mellett szerinted hogy marad meg a párja? Hát úgy, hogy ő is olyan.

2019. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy mi a fsz közöd van hozzá, hogy ki, milyen életmód szerint él?

De próbálj meg beleugatni máséba, személyesen láthatod, mennyi közöd lesz hozzá....

2019. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem más élete, volt hozzá szerencsém..
2019. jún. 17. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy koszos retkes nő vagyok a depresszióm miatt, hónapok óta nem takarítottam pl. A párom nem így ismert meg, hanem tisztànak. Majd depressziós lettem és elfogadta, mondta úgyse jön hozzánk senki, jó ez így! Koszoskák vagyunk de imádjuk egymást!
2020. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!