Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változni?

Hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés de hogy tudnék megváltozni hogy ne legyek lágyszívű csak azokkal szemben akik megérdemlik? Tehet bárki bármit egy idő után (elég hamar sőt tul hamar) megenyhülök az adott személy felé és utána ugyanazt megcsinálják még akkoris ha segitségemet kérik segítek mert bűntudatom van ha nem 🤣 sőt még akkoris felajánlom ha nem kérik mert tudom h tudok segíteni... már mindenki mondta túl lágyszívű vagyok próbáltam változni de nem megy... Valaki esetleg tudna adni egy kis instrukciót? 🤣 Előre is köszi 🤗



19/L



2019. jún. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nődd ki az emojikat 19 vagy nem 13. Ha a probléma komoly, akkor pszichológus biztos rövid időn belül tud, de amúgy egyszerűen csak tanulni kell a nemet mondást, jó hogy ezt felismered, de ez nem megy holnapra, elkezded és szépen hónapok alatt formálódsz, ha odafigyelsz magadra, ezek lassú folyamatok sajnos, de megéri.
2019. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, ha lemondanál erről. Szerintem ez egy nagyon aranyos, szerethető és értékes tulajdonság.
2019. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!