Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogy a fenébe fogok...

Mégis hogy a fenébe fogok valaha is dolgozni, ha semmihez nem értek és maximálisan önállótlan és béna vagyok?

Figyelt kérdés
26 vagyok, egyetemre járok, de a szakterületemhez egyáltalán nem értek (az is csoda lesz ha valaha lediplomázok). Van egy OKJ-s papírom ugyanezen szakterületen, de soha nem dolgoztam benne és már szinte minden tudásomat elveszítettem, amit akkor tanultam. Gondolkozhatnék egy új OKJ-s igazi melós szakmunka kitanulásában, de még egy esztergályosnak és önállónak, precíznek, problémamegoldónak kell lennie és jól kell tudnia csapatban dolgozni, kommunikálni. Én rám egyik se jellemző. Diákmunkákban is csak akkor tudtam teljesíteni, ahol mindig megmondták, hogy épp mit kell csinálni (amúgy más helyekről mindig elküldtek, mert nem tudtam "feltalálni magamat"). Így hogy a fenébe lesz valaha is normális munkahelyre esélyem? Ja és kommunikációm is nulla (raccsolok) és nagyon antiszoc vagyok, tehát beszélgetős munkakörbe jelentkezéskor kb. azonnal kiszórnának. Úgy érzem, hogy már most számkivetett vagyok. Ne köntörfalazzatok, hanem konkrétan mondjátok meg, hogy van-e még esélyem valami (és ha igen, hogyan vagy mit tanuljak) vagy elb***tam az életemet már így a húszas éveim közepére?

2019. jún. 17. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
De lesz munkád! Várnak tárt karokkal a multik, dolgozhatsz náluk betanított droidként, minimálbérért, 3 műszakban.
2019. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor sehogy.
2019. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont olyan jól fog menni mint a többi sokszázmillió embernek. Ez csak a pánik, nem a valóság, néha mehetnél lazulni, itt a nyár meg ilyenek. Azt hiszed, hogy mások kézben tartják az életüket, de ez nem igaz, és a többség mégis boldogul valahogy. Te is fogsz.
2019. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz?
2019. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áruházban:Managerként :)
2019. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Na már megint te.
2019. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress valakit,aki eltart,aki talpraesett,szeret dolgozni,sikeres,de a magánéletben vágyik arra,hogy valaki mellette legyen,támogassa.


Nem mindenkinek való a munka világa.

2019. jún. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te egyszerűen csak fosol a munkától. Amíg egyetemista vagy, a szakterületeden vállalj gyakornoki munkát és szerezz XP-t.
2019. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mit rinyálsz? Én már 36 vagyok, egy nagy rakás végzettséggel, és sehová nem vesznek fel.
2019. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!