Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet szeretni a magyarokon?

Mit lehet szeretni a magyarokon?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 08:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Minden emberben ott kéne lennie a saját hazájának a szeretete.A feltétel nélküli.Amikor tudod,hogy ezer dolog van,ami rossz benne,de ennél milliószor több a jó.Csak pár dolog amire büszkék lehetünk.

-ételek

-bor

-tudományos életben elért sikerek

-sportban elért sikerek

-találmányok amik magyarhoz köthetők

-tájaink

-Parlament(nekünk van a legszebb Parlamentünk,mindenfajta politikai felhang nélkül)

-Budapest(lehet elfogult vagyok,de szerintem a világ egyik legkülönlegesebb fővárosa a miénk, főleg a hidak és az épületek miatt)

-gazdag történelem

És arra,hogy azok után,hogy mi minden történt vele még mindig létezik.

2019. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Magáról a magyarokról meg az a véleményem,hogy ők ugyanolyan emberek mint keletebbre, délebbre,északabbra és nyugatabbra.

Annyi csak a különbség,hogy egyes országok lakóit a történelem,a kultúrája,vallása és a saját közvetlen mikro környezete befolyásolja viselkedésében.

2019. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
11: Csak megjegyzem, a tudományban és a találmányokban leginkább azok tudtak érvényesülni, akik külföldre távoztak.
2019. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy itthon vagy külföldön érvényesültek?

Ha valaki más országba megy, attól még nem lesz a szíve kevésbé magyar.

Ha én amerikába költözöm, attól én még 20 év múlva sem leszek amerikai.

2019. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nőknél a szép lábfejüket.
2019. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14: Nem, mert odahaza nem lett volna lehetőség. Nem hagyták volna érvényesülni őket.
2019. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar nyelv az egyik legkülönlegesebb a világon. Erre büszke vagyok. Arra viszont nem, hogy sokan lopnak, főleg külföldön, és lejáratják a magyarokat, de nem csak cigányok, hanem fehér emberek is.
2019. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Minden emberben ott kéne lennie a saját hazájának a szeretete"


Ez mekkora hülyeség. Mintha lenne beleszólásod, hogy hova születsz. Biztos nagyon hálás volt az éhenhalt etióp kisgyerek is, amiért oda született, ahová.

2019. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!