Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet elérni, rosszabb (...

Mit lehet elérni, rosszabb ( de nem túlzásba vitt ) kajálás melett, tepkiegészítö nélkül kemény edzésekkel?

Figyelt kérdés
Elérhetö egy jó fizikum úgy, hogy egy héten két napon figyel be csirkemell, aztán amikor tudok eszek túrót.. de egyébként nincs pénzem , mert egy szegény családból származom. De keményen edzek.. mindig odateszem magam az edzéseken.. úgy nyomom mintha , az életem múlna rajta, de közben a negatív szakaszokra odafigyelve + koncetráltan, tehát megvan az agy + izom kapcsolata.
2013. okt. 29. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Elérhető,ha rendesen edzel.De azért ügyelj a pihenésre is!
2013. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az eredmény 70-80%-a a kajától függ, a többi az edzés, pihenés, genetika. ... Valamit el tudsz érni egy darabig így is, de a rendes kajával

elérhetõ eredmény töredékét!

2013. okt. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos, hogy nem fogok olyan eredményeket elérni, mint kajálással, de nem akarok szarul kinézni. Mert ha szarul nézel ki + szegény is vagy, az tényleg gáz.
2013. okt. 29. 08:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő mit érhetsz el, plusz kérdés mit eszel alapból. Volt itt olyan kérdező, aki napi 20 tojást evett, mert falusi volt, de csirkemellre nem volt neki. Aki viszont párizsit eszik napi háromszor már szarabb helyzetben van.
2013. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, végre egy szimpi kérdező. :-)
2013. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálok minél fehérjedúsabb kajákat enni + kenyeret nem nagyon eszek ,meg semmi zsírosat,a cukros dolgokat nem is ismerem,mert könnyen hízó típus vagyok..
2013. okt. 29. 08:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ne félj a kitartásod meghozza a gyümölcsét, így is elérhetsz egy bizonyos szintet, nem leszel egy vadállat, de lehetsz jó forma. Ha a tehetősebbek is így gondolkodnának, mint te akkor többet érhetnének el.
2013. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hatalmas bennem a motiváció!
2013. okt. 29. 16:02
 9/10 picirita válasza:
Ne aggódj!Én már 28éve űzőm az erőemelést és fekvenyomást.Soha nem voltam elengedve anyagilag,azt ettem ami volt,és elindúltam olyan versenyeken amin tápkiegeket lehetett nyerni.Mára többszörös EB.VB-bajnok vagyok és most sem vagyok elengedve anyagilag.Kevés pénzből is tudsz jól kajálni!Rengeteg rizs,tészta ezek olcsóbbak,sok folyadék és persze csirke,tojás.Naponta 6-7 szer kell enni és a legfontosabb, Ismerd meg a testedet mire reagál a legjobban!Mind kaja terén mind edzés terén!Ezt csak te érzed!Tűzzél ki egy célt és nagyon akard!Nem a milliomosokból lesznek bajnokok!!!!
2013. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így fogok tenni!Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat!
2013. okt. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!