Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez bunkóság? Nem...

Szerintetek ez bunkóság? Nem hiszem hogy túlreagálnám.

Figyelt kérdés

Amikor a párommal megyünk valamerre és meglátja egy ismerősét, általában nőknél csinálja ezt, nekem hátat fordít és elkezd velük dumcsizni, azt se venné észre ha ott hagynám a p#csába.

És a legszebb az egészben hogy hiába szólok neki hogy ez engem nagyon sért.

Szó szerint nekem hátat fordít, és onnantól kezdve mintha én nem is lennék.

Más párok ilyenkor be szokták mutatni a másikat, de legalább nem tesznek úgy mintha egyedül lenne...


2019. jún. 21. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Korrekt az lenne, ha egyfelől bemutatna az ismerősnek és onnantól hármasban folytatnátok a diskurzust, amit rövidre fogna, hiszen ti kettesben indultatok el.


Nem akarok sátánt kiáltani, de nézz utána, a nárcisztikus személyiségzavaros pasik szokása sok esetben ez, amit írsz.

Ja én is pasi vagyok, csak én tudok viselkedni :D

2019. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor nyugodtan fordulj meg te is, és menj haza. Ha ennyire méltat, akkor méltasd ennyire te is. Velem ezt egyszer játszotta el egy pasi. Elmentünk egy céges rendezvényére. Engem otthagyott az egyik asztalnál egyedül ücsörögni, senkit nem ismertem. Odamentem bekapcsolódni a beszélgetésbe, bemutatkozni, de a pasi visszaküldött az asztalhoz. Vártam rá egy órát. Aztán hazamentem.

Másnap megkérdezte miért mentem haza, mondtam neki, hogy anyád p..jáért.

2019. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarok sátánt kiáltani, de nézz utána, a nárcisztikus személyiségzavaros pasik szokása sok esetben ez, amit írsz."


Vagy csak nemes egyszerűséggel paraszt. Mond meg neki, hogy vagy változtat ezen, vagy a következő alkalommal elballagsz, hogy ne zavarj, csak elfelejtesz visszajönni.

Szóval a kérdésedre válaszolva, igen. Bunkó.

2019. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Azért tudja megcsinálni mert nem túlreagálod hanem nem reagálsz semmit. Ilyenkor fogd magad és menj haza vagy valamerre el.
2019. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Kedvesen odaköszönnék és hazamennék.

Az ilyen partner foglalkozzon az alkalmi ismerőseivel, de nem velem. Soha többet nem állnék szóba vele, nem lenne a párom egy ilyen bunkó alak!

2019. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Két dolgot tehetsz:

- elmész (ha nem változik, szakítasz)

- te is keresel magadnak társaságot (ha vannak mások is a közelben)


Amúgy meg legyél talpraesett! Van szád neked is, be tudsz mutatkozni, és el tudod mondani, hogy a Pisti párja vagy.


Az én párom is hajlamos volt erre, főleg a kapcsolatunk elején (na azért bemutatott, de aztán sokszor belemerültek olyan beszélgetésekbe, amiket nem tudtam követni az előzmények ismeretének hiánya miatt), de én erre úgy reagáltam, hogy otthagytam és elkezdtem beszélgetni másokkal. És ez nem is változott: ha elmegyünk együtt egy nagyobb társaságba, akkor általában egy idő után elsodródunk, és időről-időre összejövünk, van, hogy a közös barátainkkal együtt beszélünk, de van, hogy nem, és ez egyikünket sem zavar.

2019. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!