Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan mit esznek az...

Most komolyan mit esznek az emberek Kylie Jenneren 154 millióan, mikor nincs rajta igazi dolog?

Figyelt kérdés

Az orra, a melle, a feneke, a szeme, a szája a haja, a körme mű. Máshol meg zsírleszívás, szerintem bordát is vetetett ki...


Ezen mit kell irigyelni? Én esküszöm nem sajnáloma pénzt se a színésznőktől, se az üzletemberektől sem, mertegdolgoznak érte. . Sőt még a prostiktól sem, de ez...

Az egész teste műanyag, amit pénzen vett.


2019. jún. 22. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Vegyél egy guminőt, azzal is jobban jársz!"

A guminő és közted mondjuk egyszerű lenne dönteni... :D

2019. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod, hogy nézek ki... Plusz szerintem undorító a felpumpált segg, az enyém igaz fele akkora de.igazi...
2019. jún. 22. 17:24
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de kétlem, hogy nála jobban néznél ki. Ha így lenne, akkor nem pörögnél ennyire a csajon.
2019. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez,de nem jönnek be az ilyen mű nők.
2019. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy ezek az "influencer"-ek hozzáadott érték nélkül, magamutogatásból olyan brutális pénzeket keresnek, amit egy átlagember 1000 év alatt se tudna. Mindenhol ugyanaz a bugyuta póz, kényszeredett mosoly, csillogó külső, kiégett belső, őszintén gratulálok, hogy ebből meg lehet élni.
2019. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Engem az jobban, hpgy a kislányoknak ez a példakép...
2019. jún. 23. 05:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Jogos.
2019. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy néz ki. Persze hogy látok én is szebb és vonzóbb csajt az egyetemen. Nem ez a lényeg. A lényeg, hogy ő egy szubkultúra, egy irányzat vezéralakja és "hírvivője". Ami a techguruknak Elon Musk, ami a focirajongóknak C.Ronaldo vagy ami a filmrajongóknak Christopher Nolan az az influencereknek Kyle Jenner. Természetesen a szülői támogatás nélkül semmire nem ment volna, de úgymond "ő volt az első fecske" ebben az elb***ott instaőrületben. Egy műfaj teremtője.
2019. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!