Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem ma az egy igazi...

Megnéztem ma az egy igazi csoda című filmet és nem értek valamit? De nagyon jó film! (lent van a dolog)

Figyelt kérdés
Miért pont a Minecraftot választotta a rendező a filmben? A wormsot vagy a Sims 3-at nem ismeri? És miért pont a sz@r warsot választotta? Inkább a galaxis útikalauz stopposoknak, family guy stb.. és a szüleimnek is tetszett a film, és akkor hogyhogy csak én könnyeztem el rajta 1/,2jeleneten? 19/f

2018. febr. 12. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mert nagyon sok kisfiú Minecraftra kockul. A Star Warsnak meg szintén mindig is a gyerekek (főleg a fiúk) voltak a célközönsége. Ezzel arra utaltak a filmben, hogy a kinézete ellenére ő is ugyanolyan gyerek, mint a többiek, ugyanazt szereti mint mások.
2018. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert valószínűleg a Microsoft pénzzel támogatta a film elkészítését, ezért választhatta a Minecraftot.
2018. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!