Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok többsége csak...

A magyarok többsége csak panaszkodik hogy szegénység van, a valóság pedig teljesen mást mutat, akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

Irreális árakon mennek országszerte az ingatlanok, nálunk pl azért kérnek az eladó házakért + milliókat, mert hegység húzódik mögötte, és van egy kastély errefelé....

De a 25 milliós vételár pedig köszönőviszonyban sincs a ház valós értékével még ha lenne egy tágas teremgarázsa, vagy gyönyörű nagy portája akkor meggondolnám, bár hirdeti is már lassan 2 éve, én meg úgy vagyok vele dőljön rá a ház akkor.


Viszont mégis viszik a házakat, 40milliós értékben vett itt valaki nem rég egyet, láttam beköltözni, bár középkorú család már...


Egyik rokon a 10 éves, 130ezer km-es rozsdamentes autóját cseréli egy 0km-es Suzukira, ami megint nem kevés pénz, más meg ilyen korúra cseréli a még idősebb kocsiját...


Én úgy érzem mindig olyanok kezében van sok pénz, akik értelmes dologra nem tudják fordítani, a rokonnak nem munkaeszköz az autó, tehát a negyedét nem fogja behozni az évek alatt majd, de a házukon lenne mit javítani, korszerűsíteni.


2019. jún. 23. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

"Bocs de nem vagyok szociopata, hogy mások még nagyobb nyomorától jobban érezzem magam."


Az lehet, de intelligens sem vagy, ha nem becsülöd meg, amid van.

2019. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
#8: Kertes házat bérelsz? Autód is van? Gyereked is? Ezek a tényezők azért elég sokat nyomnak a latban.
2019. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12# mert Magyarországon egy fizetésből tudsz kertes házat bérelni és autót fenttartani?

Egyébként meg nem mindegy, hogy mondjuk havi 800 ezer 80%-a megy el albira és rezsire, vagy havi 150 ezer 80%-a.. Külföldön arányaiban több marad, bárhogy is nézzük.

2019. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!