Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőt valóban kevésbé...

Egy nőt valóban kevésbé érdekli a férfi haja?

Figyelt kérdés

Nyilván az alap hogy legyen tiszta, onnantól meg sok tényezőtől függ hogy kinek milyen a haja, egy kopaszodó embernek úgy a legoptimálisabb ha 1mm-re le vágja, még az is másabb mintha borotválná a fejét valaki.

Akinek meg van haja, annak csak a fantáziája szab határt.



Anno hallottam ezt a mondatot, és gondoltam megkérdezem itt is.


2019. jún. 24. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Neeem <3 =D
2019. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10 köszi erről beszélek...


Én az utolsó előtti vagyok😭😭😭

2019. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet fura, de én először a pasi haját nézem meg. Ha bejön a haja, akkor "haladok tovább"..
2019. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom, én mindenben űrlény vagyok, de világ életemben letojtam, hogy milyen a férfiak haja. Azt néztem, hogy emberileg milyen az illető. Valószínűleg ezért lehet, hogy 10 éve álomházasságban élek. Igaz, a férjem haja nem tetszik, sőt, a ruhatárával is tudnék vitatkozni, de ha neki ez jön be, hát váljék egészségére. Amíg tiszta és ápolt, addig azt húz magára, amit akar. Max. senki nem fogja lecsapni a kezemről :)
2019. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dús göndör hajam van. 30ból 25 nő megjegyezte mennyire jól néz ki.
2019. jún. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!