Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valóban nem a pénz érdekli...

Ha valóban nem a pénz érdekli a jó nőket, akkor miért nem a gyári munkásokkal, szegényekkel vannak együtt? Miért van ennyi férfi egyedül, ilyen sok nő mellett a világunkban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 18:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Megmondom neked de nem fog tetszeni. Dolgoztam én sok gyárban, pár irodában és jelenleg egy nagyobb cégnél vagyok. Nem csak a pénz több ahogy feljebb halad az ember a ranglétrán. Az egész kiállás változik. Azok az emberek akik feljebb vannak rendezettebbek általában külsőre, mert a munkájukhoz hozzá tartozik. Emellett jó beszélőkéjük van és annyi szabadidejük hogy jártasak érdekes dolgokban, lehet velük miről beszélgetni.

Sokkal több barátom is maradt jobb helyekről, pedig volt hogy leépítés után visszafele estem.

Egy irodai és egy gyári légkör össze se hasonlítható. Egyikben beszélgetés, tanulás megy a munka mellett. Másikban anyázás meg óbégatás. Ez az egész kiülepszik az ember munkán kìvüli életére is. Hidd el, pár év az adott munkakörben és lerí hogy nagyjából merre mozog az illető.


Az már csak a kegyelemdöfés a csajoknak mikor egy karizmatikus csávó az audit csippantja le a parkolóban, akkor már rég megvan már neki a csaj pénz nélkül is.

2018. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Engem hiába oktatsz. Ezeket tudom. Még többet is mint te.

Valószínüleg. Csak szomorú hogy ennyi nőböl ilyen sok elkorcsosult van. Szinte nincs is olyan aki önzetlenül azt mondaná:Na gyere, így úgy amúgy..Érted? Frusztrált, betegelméjű, számító emberek vannak közöttük.

2018. okt. 25. 19:10
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Mert a gyári munkások ÁLTALÁBAN nem annyira intelligensek. Ismerek több gyári munkást is, és haverilag el lehet lenni velük, de amikor irodalomról szeretnék velük beszélni pl, ja hát ők nem olvasnak semmit a fb-n kívül, nem hogy még Goethe-t. Ez a baj.

Persze vannak kivételek, de a kivételek nem maradnak gyári munkások, hanem igyekeznek feljebb jutni a ranglétrán (ha van), vagy jobb állást találni.

2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha már én is keresek nem minimálbért és szeretnék valakivel közösen gyereket közösen pénzt befektetni a jövönkbe lakásunkba ugysn is ezeket közösen kéne fizetni. Miért vergödjek olyannal aki kevesebbeg keres nálam? Pláne ha elöre jutási kényszere sincs és ha szülök neki nem ö marad gyesen még akkor se ha én keresek jobban...
2018. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert a gyári munkások legtöbbje olyan mint te.
2018. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én nem gyárimunkás vagyok kispofám!
2018. okt. 25. 19:52
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

"a pénz érdekli a jó nőket"


Tévedsz, mert a "rossz nőket" is érdekli a pénz.

2018. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező!


Ahogy írtad a nőket a pénz érdekli akkor mire vársz?

Add meg nekik a pénzt és játsz okossan velük.

Ha pénz kell nekik adjanak cserébe valamit. Használd ki őket ahogy ők teszik másokkal ez így fer, nem?:D

Lehet, hogy így nem lesz "normális" kapcsolatod de még mindég jobb mint, hogy téged csaljanak,csapjanak be, alázzanak meg, törjék össze szìved stb és stb.

"Ha nem tudsz megoldani egy ügyet pénzel, akkor old meg sok/sok pénzel" egy hülye idézet de hatásos.

2018. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nagyon okos vagy, de arra nem gondolsz, hogy az nincs jelenleg?
2018. okt. 25. 20:57
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

Akkor tegyél érte, hogy legyen.

Ne itt flegmázz meg kötöszködj mindenkivel aki leírja a véleményét.

Ennyire utálod a nőket vagy mi? Igen vannak azok akik csak pénzre mennek és? Ilyen világot élünk. Viszont vannak normális nők is.

Jajj de örülnék ha az lenne a legnagyobb problémám, hogy nők a pénzre mennek :D

2018. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!