Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamire szert tettél amit...

Ha valamire szert tettél amit régóta szerettél volna, szereted azt másoknak is megmutatni?

Figyelt kérdés

Tehát veszel egy új autót, a telkeden felépítesz egy "kiülős" épületet ahol barátaidat fogadhatod stb. Ha összefutsz közeli vagy akár rég nem látott ismerősöddel akkor hazaviszed őt (vagy ha a közelben látod meg behívod) csak azért hogy elbüszkélkedj vele?


Nem arra gondoltam hogy felvágásból, hanem jó szándékból, hogy másokkal is megoszthasd az örömödet.


2019. jún. 25. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, szituáció függő.


Azaz csak azért nem hívok el valaki a házamhoz, hogy megmutassam az új autóm, de ha már ott van, akkor beviszem a garázsba.

2019. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ilyen, ha valakit meghívunk magunkhoz majd úgyis látja akkor, tehát csak azért mert frissen gyűjtöttünk be valamit nem fogom külön megmutatni neki akármilyen közeli viszonyban vagyunk.
2019. jún. 25. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!