Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mindent megunok...

Mit tegyek ha mindent megunok az életben? 22f

Figyelt kérdés
22 eves vagyok es dolgoznom kene. Nincs egyetemi kepzettsegem, csak kozepsuli. Semmi sem motival az eletben. Legyen az sport, munka, tanfolyam. Mindent megunok 2-3 honap utan ha rendszeresen csinalom.Nincs eletcelom.A sport nem olyan fontos, a munka viszont kotelezo. Es ez nagyon nagy baj hogy 22 evesen mar kb 6-7 munkahelyet lecsereltem. Ugy hogy mindegyik munkahelyen csak 2-3 honapot dolgoztam. Ahogy eltelik az az ido kezdek megorulni,nem tudom miert van ez. Lusta is vagyok nagyon egy ido utan csinalni folyamatosan, bejarni minden nap.. Egy ideig normalis, de egy ido utan mar szenvedes es eroltetes minden. Mert tudom hogy nem azert csinalom mert akarom, hanem kenyszerbol. Mit tudna egy ilyen ember dolgozni mint en?
2019. jún. 25. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező. Én is hasonló vagyok, bár én még csak a 3. munkahelyemnél vagyok 31 évesen. Irigylem azokat, akik szeretik a munkájukat. Én magát a munkát utálom, hogy dolgozni kell, ennek ellenére szorgalmas vagyok, elvégzek mindent amit kell. Keresd azt, ami érdekel. Abban legyél profi. Engem a párom tanított grafikusnak, egy idő után vállalkozásba kezdtem, és működik. Igaz ezt se szeretem, de valamit dolgozni kell, hogy legyen az embernek pénze.
2019. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi erdekel. Elkezdtem pl programozast tanulni erdekelt is az elejen, napi 4-5 orat tanultam. Aztan idorol idore egyre kevesebbet. Es mostmar szinte semmit. De nem azert mert nem erdekel hanem nincs ami motivaljon, nincs hozza kitartasom hogy evekig tanuljam es igy mindig elhanyagolom
2019. jún. 25. 11:53
 3/5 Halmai Annamária ***** válasza:
Az nem baj ha sokmindenbe belevágsz és mindent megunsz. Csak nőni fog tőle a műveltséged. Lényeg hogy mindig csinálj valamit, majd idővel összeáll a kép. Mindig olvass, művelődj, tájékozódj, ez a lényeg.
2019. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átérzem... Egy-két éve én is szörnyen lusta lettem, minden halogatok, a tanulást is állandóan az utolsó pillanatra hagyom és akkor meg folyton bepánikolok, gyomoridegem lesz. Én sem tudom mihez kezdjek majd középiskola után, szerintem az egyetem nálam felejtős, csak szétstresszelném magam. Magasabb végzettség nélkül viszont nem hiszem, hogy bárhol is alkalmaznának, pláne nem ilyen gyenge szociális képességekkel, nulla kisugárzással és talpraesettséggel...
2019. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Én épp ilyen vagyok. Csomó helyről el is utasították a jelentkezésemet emiatt. Alapvetően nem voltam ilyen. Miután szakítottam a barátnőmmel, minden célom és motivációm megszűnt. Nincs olyan dolog, amihez hozzá tudnék állni, néhány másodperc alatt megunok mindent. Egy érettségim van, de azzal nem nagyon tudok elhelyezkedni, főleg nem így, hogy semmi kisugárzásom, már attól elunja mindenki az életét, hogy rám néz. Egy éve dolgozom egy olyan munkahelyen, ahová lasszóval fogják az embereket és szó szerint bárki jó, csak jöjjön. Hát, olyanok a kollégáim is, utálom minden egyes percét, gyomorideggel kelek minden reggel. Csak azért csinálom mert kell a pénz. Nem látok magam előtt semmi célt, csak létezem és kész. Érzem hogy napról napra pocsékolódik el az életem és az időm, amibe rengeteg minden beleférne. Én is 22 éves vagyok, de remélem még nem késő, megpróbálok egyetemre menni, aztán talán változik valami.

2019. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!