Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rosszindulatúak a...

Miért rosszindulatúak a gyakorikerdesek.hu felhasználói?

Figyelt kérdés

Az oldal szlogenjével ("amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted") ellentétben sajnos itt esély sincs a nyitottságra. Zömmel intoleráns, durva, verbális erőszakban hívők, netán saját faragatlanságukat reklámozó trollok írnak ide. Pl. egy srác, aki vélhetően máig nem érti (de nyugalom, nem is szeretné, lelki szegényként élné meg a boldogságát), az egyet nem értés részletes feltárása legfeljebb számára hiszti vagy kötekedés, amennyiben érvek hangzanak el és ő szélsőségesen szól hozzá (te ilyen és olyan vagy, megérdemelted és tsai.), csak azt bizonyítja, ő maga mennyire tehetetlen és képtelen bármilyen párbeszédre, így épp azzá válik, amit a másikban kifogásol. Sajnálom, így fogalmazok, vagyis nem támadóan, az már nem az én gondom, ha így fogjátok fel. Újabb emotikonokat, figyelmeztetéseket szívesek várok. Hogy is van a csattanó? Ó, így: :-) És így: :D De az ikszdé is gyakori.


Tehát valaki: Ismeretes a fenti kérdésem oka? Köszönöm.


2019. jún. 25. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Gyakorin sok az élettelen 10-14 éves, akiknek ez a szórakozás. Egyébként másokat is szoktak ok nélkül lepontozgatni.
2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenki rosszindulatú, de tényleg sok van. És sajnos nem csak itt.

Talán azért lehet, mert ezek az emberek úgy gondolják, hogy csak az jó, amit ők gondolnak, csinálnak, mindenki más szerencsétlen hülye.

2019. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert sok a hulye es imadnak nevtelenul trollkodni meg megmondani a tutit. Plusz az adminoknak nincs kapacitasuk szurni ezeket. En meg azon csodalkozom hogy egyaltalan erkeznek relevans, nem mordori nyelven megfogalmazott valaszok...
2019. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az is s egy ok, hogy sok a kamu kérdés, meg sokszor kérdeznek ostobaságot.
2019. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
50%
Mehet a lepontozás, de a magyar ember alapjában véve rosszindulatú. Sok külföldön dolgozó ismerőseim mondják, hogy mikor kimentek, azt várták, hogy a külföldi munkatársak, a munkáltató majd kicsesznek velük, de... akik a legtöbbet keresztbe akartak tenni, azok a magyarok voltak. Nekem szerencsém van sok külföldit ismerni különböző országokból, de sosem találkoztam még olyan lehúzó, negatív, szemét, rosszindulatú, mocsok külföldivel, mint a magyarok 90%-a.
2019. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

5 Pedig van! Ez nemzettöl független!

Nem kellene gyülöletet táplálni.

2019. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

A gyakori közössége régen verődött össze, az oldal történelme jó hosszú, több mint tíz év, van aki mindvégig itt volt, sajnos nem tízévesek, ők már nem járnak fel külön honlapokra :D


Igazából ide akkor jön az ember ha épp nincs a legjobb paszban, ha kérdésed van és csak itt tudod feltenni az már rossz jel sajnos, mert olyan kérdésed van amit névtelenül idegeneknek kell feltenned. Vannak kifejezetten depressziós kategóriák, de az egész oldal tele van olyane mberekkel akik itt pótolják a szociális kapcsoaltokat, illetve ide járnak indulatot levezetni. Mondjuk nem tudom valaki nem akar velük beszélni, és megkeresik azokat a kérdéseket amik arról szólnak, hogy hogy koptassunk le másokat, és jól beolvasnak nekik, mintha az őket lekoptatónak tennék. Vagy megcsalt emberek, két kapcsolat közt vaciláló embereknek olvasnak be.... Maga az oldal koncepciója teszi, kérdések amiket nem mertél máshol feltenni, vajon miért?

2019. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Engem a sok Google első találatos kérdés és a sok kamu kérdező fáraszt le.


Viccen kívül, aki rendszeresen ide jár, szerintem észre veszi, hogy 10-ből lassan 7-8 kérdés ugyanattól az embertől van 1-1 kategóriában.


Balázska, munkaügyis kérdező, bombanős kérdező. Az sem kizárt, hogy ezek egy és ugyanazon személy. De már fertőzi a politika, és egyéb kategóriákat is.


Van itt valami örök siránkozós is. Aki mindig "külsősként" írja le a szar az élet sztorijait. Majd fogadkozik, hogy hát ő egy szóval nem mondta, hogy az élet szar, csak szar.


Vagy ugyanaz a siránkozós időnként csak simán siránkozik és hiába írnak neki tanácsokat, másnap ugyanúgy siránkozni fog itt.


Most valamelyik szerencsétlen 25 éves lett, erre naponta felteszi a 25 éves kérdéseit, időnként annyit módosít hogy csak 24,5 éves. Semmit nem ért el az életben és ezen siránkozik.


Vagy volt egy időben a kamu prostituált aki pár hetente kiírta hogy már az 50+ állásinterjún van túl és sosem lesz munkája.


De ott a közlekedés kategória:


Volt egy visszatérő aki vagy 2 évig minden nap a sosem lesz jogosítványom kérdéseket írta. Van valami agyhalott aki minden nap megkérdezi a "Mi lesz ha vonat elé hajtok" és hasonló mi lesz ha kérdéseit.


Vagy ott van a félmilliós kérdező aki minden nap kiír egy "Találtam ezt a gyöngyszemet" kérdést egy random 5-600 ezres autóról. Nyilván semmi kérdése, nem akar vásárolni, csak b..ssza az unalom.

2019. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a 24 éves srácnak szülinapja volt és már 25?

:D

Én mindig huszonnéggyel emlékszem ezekre a "huszon X éves vagyok, nincs ez nincs az, késő már élnem? " kérdésekre.

2019. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Azért a kérdésekből kiderül, hogy nagyon is sok a problémás ember itt.

Én nem szoktam velük foglalkozni, mert nem attól fognak rendbejönni, ha vitába szállok velük. Nekik magukkal van problémájuk, nem a kérdezőkkel. Ezt kell tudatosítani, és elfogadni őket ilyennek. Mást nem tehetsz, nincs értelme felhúzni magad rajtuk, érted...

2019. jún. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!