Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért titulálnak strébernek,...

Miért titulálnak strébernek, mert önszorgalomból nyáron is tanulok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Most még megszólnak, de majd érettséginél/vizsgánál ők lesznek azok, akiket te megszólhatnál
2019. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert semmi értelme tanulni, semmivel nem viszed többre, hogy tudod mikor házasodott meg Ady Endre. Annyit kell tanulni hogy felvegyenek egyetemre, aztán ott már kell tanulni.
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szoktál is szórakozni, hobbijaidnak élni, szüleidnek segíteni otthon, barátaiddal elmenni ki a városba, strandolni?

Vagy egyetlen szórakozásod a tanulás?

2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, igen, annyit kell tanulni az egyetemre, hogy felvegyenek, csak nem mindegy, hogy ez 350 vagy 450 pontot jelent. Szóval én megértelek, ugyan ebben a helyzetben vagyok jelenleg.
2019. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az emberek tanulásnak csak az iskolai anyag tanulását tekintik.
2019. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mihago ***** válasza:
46%

Mert büdös proli magyarok, akik azt hiszik, a nagy pofájuk bőven elég, hogy az életben sikeresek legyenek. Aztán amikor ott állnak harmincévesen egy hájtenger asszonnyal, akit muszáj volt elvenni, mert sikeresen felcsinálták, egy szar munkahellyel, ahol éhbérért robotolnak, és valami koszos romhalmazzal, amit lakásnak neveznek, akkor majd kiállnak az út szélére, és kórusban anyáznak, hogy neked mibű' telik rendes kocsira meg normális életre.


Valamikor az volt a szokás, hogy az arisztokrata jól nyakon vágta a parasztot, ha szemtelenkedett. Nem véletlenül vezették ezt be nálunk. Tudta is, hol a helye.

2019. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlag diáknak csak nyűg a tanulás, amit a silány oktatási rendszerünk miatt megis értek. Viszont ha te nem csak a sulis anyagot nyomod, hanem egy adott tárgy adott területet a sulis anyagon túlmutatóan, mert felkeltette az érdeklődésed, akkor gratulálok, te azon kevesek közé tartozol akiknek a tanulás részben hobbijuk is. Az ilyenekből lesznek az igazán jó szakemberek. Viszont fontos, hogy a tanulás mellett is legyen életed. Ha csinálsz mellette olyanokat is, amikkel nem tárgyi tudást szerzel (sport, zene, barátok, buli stb) akkor semmi gond. En pl minden nyáron nyelvet tanultam. De ismét kiemelném az ezeken kívüli egyéb elfoglaltságok fontosságát is. Nekem sokáig nem volt ilyen, csak a suli meg a nyelvtanulas, de mióta direkt hobbikat, egyéb szórakozást is beépítettem a napjaimba, sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb, és érdekesebb személyiség vagyok. Mindezek által pedig magadat is sokkal jobban megismered.
2019. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők lusták tanulni és irigylik azt, aki leül és megteszi. Igenis jó, ha tanulsz, főleg, ha ezt szivesen teszed. És jó alapot ad, ha emeét szinten kell tanulnod az adott tárgyat. Sose zavarjon, mások mit gondolnak.
2019. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy? Ha majd azon fog múlni a fizetésemelésed, hogy belevágsz e egy tovább képzésbe vagy sem, lemondasz a plusz pénzről néhány nagyszájú miatt?
2019. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Ki tudja. Jó tanulást, gyík
2019. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!