Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt elfogadni hogy...

Hogy lehet azt elfogadni hogy itt vagyok élek és létezem?

Figyelt kérdés
Utàlom ezt az egész vilàgot alapból. Föleg hogy munkàt is kéne keresnem és bejàrni. De am is utàlom. Nem tudom feldolgozni. Szerintem rossz itt lenni és élni. Mert minek?? Illetve sokkal több a rossz mint a jó. Ki hogy van ezzel?? Am öngyilkos lenni se mernék szerintem.

2019. jún. 29. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pont így éreztem 10 éve is, most is.

Viszont felvettem a szemellenzőt, dolgozom és arra a pár apró jóra igyekszem koncentrálni. Ha nem megy, akkor 1-2 sör és megyek aludni. Nap közben meg úgyis mindig kell valamit csinálni. Takarítani, ügyet intézni, vásárolni, meg persze dolgozni, néha túlórázni, főzni. Mivel egyedül élek, ez bőven lefoglal, nem érek rá a világ dolgaival törődni.

Egyedül a hétvégéket utálom nagyon. Olyankor inkább sokat alszom, addig se vagyok ébren és nincsenek gondoltaim.


Mert amúgy ja. Semmi értelme az egésznek. A titok: ne gondolj bele inkább.

2019. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!