Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok egyre csúnyább...

Miért vagyok egyre csúnyább és hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam helyes voltam, de ahogy idősödöm egyre csúnyábbnak látom magam. Mindent megteszek annak érdekében, hogy ápolt legyek, de így sem látom magam helyesnek. Nem volt még barátnőm sem és haszontalannak érzem magam. Valami tipp? 18/F
2019. máj. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Biztos, hogy nem vagy csúnya. Kamasz vagy, amikor nem vagy már kisfiú, de még teljesen férfi se. Átmeneti állapot, még sokat fogsz változni.

Ha esetleg sportolnál valamit, vagy kondiznál, azzal meggyorsítanád a férfiasodást, és az önbizalmad is megjönne.

2019. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Fontos az is hogy eleget aludj, legalább napi 8 órát és igaza van az elsőnek, sportolj, még fogsz fejlődni.
2019. máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak csúnya vagy, hanem még FULL GÁZ IS!!!

Nagyon gáz vagy... Nagyon...

2019. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallgass azokra, akik azt mondják, járj el konditerembe. A sport férfiassá teszi az arcot, az izmos test magabiztosságot ad. Csináltass egy jó sérót, vegyél kontaktlencsét, (ha szemüveges vagy), és mindjárt másképp látod majd a világot.
2019. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!