Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki utálja a...

Milyen ember az, aki utálja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A facebook Gyerekmentes övezet csoportja tele van gyerekgyűlölő, rosszindulatú nőkkel. Vajon hogy jut el valaki odáig, hogy egy kisbabát, kisgyereket gyűlöljön és örömet érez, ha valami baj éri őket? Ez ijesztő.

2019. jún. 29. 13:39
1 2 3
 1/23 a1b2c3 válasza:
73%
Teljesen normális
2019. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem érez örömet, ha baj éri. De szerintem meg az az eszméletlen beteg dolog, ha egy embert addig szeretsz, míg kiskorú, vagy be nem tölt egy adott kort, vagy cuki.


Idegenek gyerekeit SZERETNI? Beteges.

2019. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Aha, normális nálatok. De ha valaki kiállna és azt hangoztatná, hogy gyűlöli a kölyökkutyákat és rosszul van tőlük, dögölnének meg, akkor is ezt mondanád?
2019. jún. 29. 13:49
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem kell idegenek gyerekeit szeretni. De milyen beteg világban élünk, ahol a gyerekeket, babákat lehet ócsárolni, szidni, rosszat kívánni, de ha egy kismacskát kiraknak az út szélére, könnyekben törnek ki.
2019. jún. 29. 13:50
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Mostmár csak egy kérdésem van:

Te honnan ismered ezt a csoportot?

Mert én nem csípem a gyereket - a két sajátomon kívül - de erről a csoportról meg csak nem is hallottam.

2019. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem a gyerekeket...


... magamtól jó távol tudni.

2019. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én azért nem szeretem a gyerekeket mert olyan felnőttekké nőnek mint te. Légyszi irányítsd még az életem és hogy mit szeressek, mit ne! 😑
2019. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kb. azt is kérdezhettem volna, milyen emberek azok, akik utálják a zsidókat, cigányokat, melegeket, nagycsaládosokat, szegényeket, gazdagokat.... Azért kérdeztem, vajon milyen emberek is lehetnek, mert nekem nem lehet sajnos gyerekem. Beléptem a facebookon ebbe a gyerektelenesek csoportjába, mert azt hittem, sok vicceset lehet olvasni, vagy programajánlókat, de csak utálkozás és gyűlölködés van a gyerekek, szülők irányába. Ez számomra megdöbbentő, amiért nekem nem lehet gyerekem, nem utálok senkit. De ezen az oldalon is ez a jellemző, hogy leszólnak mindenkit.
2019. jún. 29. 14:28
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Fogadj örökbe egyet. Az árvákkal valahogy soha senki nem is gondol. Pedig te pont adhatnál az egyiknek esélyt a normális gyerekkorra.
2019. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen, leszólják a vinnyogó kölyköket meg inkompetens szüleiket, akik csesznek őket nevelni.


Mellesleg nem csak nők vannak a csoportban.

2019. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!