Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan embereknek van...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Az olyan embereknek van elnevezésük, akik idegen nyelven nyitottabbak, mint az anyanyelvükön?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok. Magyarul, magyarokkal nem igazán szeretek beszélni, sokszor rövidre zárom. Idegen nyelven (4-et tudok jelenleg) viszont be nem áll a szám, imádok más kultúrából embereket megismerni, meg nem is tudom, talán fétisem, hogy nem az anyanyelvemen beszélek. Tehát introvertált vagyok az anyanyelvemen, extrovertált idegen nyelven, ennek van valami külön neve?
2019. jún. 30. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokás mondani, hogy amennyi nyelvet tudsz, annyi személyiséged van.
2019. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az anyanyelvemen dadogok, angolul meg folyékonyan beszélek, de passz.
2019. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is jobban tudok dumcsizni a kulfoldiekkel (ha idegen emberrol van szo) de ez abbol adodik megfigyelesem szerint hogy a magyarok felenkebbek, kisebbsegi komplexusosak stb... mit egy japan angol olyab mellszelesseggel vallalja fel onmagat amit csak irigyelni lehet... azaz aki elfolytja a sajat haza szeretet es a magaba vetett hitet (magyarok tobbsege...) sajnos.
2019. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sőt még a hangszínem is megváltozik, ami jobban tetszik nekem, ezért magabiztosabban beszélek :D
2019. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!