Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam szellemile...

Csak én érzem magam szellemileg ingerszegény környezetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Konkrétan arra volnék kiváncsi hogy veletek is előfordult már olyan hogy egy vitatkozás során nem az érveitekre hanem az érvelők személyére (azaz rátok) reagáltak? Ezt csak én érzem primitívségnek?

Számomra a vitatkozás nem veszekedést hanem eszmecserét,gondolatcserét jelent.

Ha nincs igazam miért nem lehet racionális ,kézzelfogható indokokkal meggyőzni az ellenkezőjéről?

Sokat várok az emberektől? A világon mindenhol ilyenek az emberek? Hogy lehet ebből kitörni?

Mi köze a külsőnek az intelligánciának,a lila cipőmnek éppen ahhoz amiről éppen vitatkozunk?

25/N



2019. júl. 1. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez elég jellemző, hogy az emberek a vitát élből egy negatív dolognak fogják fel és a veszekedéssel azonosítják. Olyanoktól ne is nagyon várjuk, hogy nem személyeskedés lesz belőle. :D
2019. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt olyan az életemben, amikor úgy érzetem, hogy nagyon rossz közegben vagyok. Nem éreztem magam benne jól. A megoldás erre, hogy környezetet váltasz. Én elkezdtem a mesterképzést és idővel elköltöztem, ezután szinte kivirágoztam.
2019. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
75%

Ez az ad hominem érvelési hiba.


[link]

2019. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran előfordul velem is, ja. Itt, gyakorin a "legjobb", mert az anonimitás miatt ideális terep arra, hogy azt se higgyék el, hogy 25 éves nő vagy, és érvénytelenítsék az összes érvedet arra hivatkozva, hogy "biztos valami vén f#sz unatkozik otthon", függetlenül attól, hogy egyébként értelmes dolgokat írsz. :D
2019. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik szokásos érv, hogy 'mit tudsz te 25 évesen, mi? Bezzeg, amikor én annyi voltam..' :)
2019. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!