Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért követik az emberek a...

Miért követik az emberek a divatot, bármiben? Lustaság vagy tudatlanság?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 18:37
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Alapvető emberi tulajdonság a többséghez való tartozás igénye, csordaszellem.
2019. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy csordaszellem. Genetikailag belénk van kódolva, hogy leutánozzuk fajtársaink viselkedését.
2019. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szóval azt mondjátok, hogy én egy genetikai korcs vagyok, hogyha nem követem a divatot? Mert hogy parabolás ívben tojtam rá mindig is.
2019. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csordaszellem, önismerethiány, megfelelési kényszer.
2019. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:

Hat vagy az, amit az elottem irnatak, vagy pl mert muszaj. Ha tegyuk fel nem akarna az ember kovetni a divatot, akkor is kenytelen lenne, mert ha bemesz egy boltba, nyilvan a mai divatnak megfelelo ruhakat tudsz csak venni, mert erre van igeny. De ugyan ez van pl kocsikkal, telefonokkal stb. A gyartoknak sem erdeke olyar gyartani, ami nem divatos, ha a tobbseg divatkoveto.

A masik meg pl az is lehet, hogy fiatalabbnak/fiatalosnak akarnak latszani az emberek, azok szeretnenek maradni

2019. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!