Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden pszichológus titkot...

Minden pszichológus titkot tud tartani 100%-ig?

Figyelt kérdés

Hát már rájöttem mik okozták az életbeni problémákat. Eddig nem volt a tudatomban, de kb olyan dolgokat csináltam, hogy mondjuk 5 embert megöltem.

Nem ez történt csak éreztetni akarom a tetteim súlyát.

Mondjuk volt 1 oylan évem amikor tényleg majdnem embert öltem, olyan szinten, hogy folyton az járt a fejemben mennyire jó lenne. De nem tettem ilyet ezt csak azért mondom, hogy voltak nálam bőven gondok.


2019. júl. 2. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus pontosan tisztában van azzal, hogy nagyon sok embernek vannak agresszív GONDOLATAI. Ha nincsenek, akkor a pszichológus segítségével lesznek. Ez ugyanis pont a lelki egészség része, hogy ne fojtsuk el a bennünk élő agressziót, hanem tanuljuk meg kezelni. A pszichológus abban tud segíteni, hogy elfogadd, hogy az agresszió is a részed, és meg tud tanítani arra, hogy számodra és mások számára is elfogadható módon (akár hasznosan) éld meg.
2019. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Vagy mondjuk kettyós a drága, kap rá gyógyszert és nem lesz gyilkos.

Bár lehet pszichiáter kéne.

2019. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem, hogy a tetteimet titokban tudja-e tartani ami felér pár gyilkossággal.
2019. júl. 2. 13:33
 4/6 Metionin ***** válasza:
53%
Köti a titoktartás, elvileg.
2019. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan szakmában vagyok hogy köt a titoktartás, de pl ha vernek egy gyereket, vagy gyilkosság volt, az persze kivétel. Sőt,én sem akarom hogy ülés alatt legyilkoljon...
2019. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak titkpt tartani, mivel a képzésük végén titoktartást esküdnek, ez nemcsak kompetenciájuk, de kötelességük is egyben.

Ha például megölsz egy embert, azt nem tarthatják titokban (állampolgári, erkölcsi értékek felülírják), de ha csak gondolatban követed el, akkor szakmai kötelességük szerint segítenek ezen túllendülni.

2019. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!