Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te sajnálod azokat az embereke...

Te sajnálod azokat az embereket akik csakis a saját hülyeségük miatt hal vagy sérül meg?

Figyelt kérdés

Most itt nem az extrém sportolókra gondolok, hanem aki kb. direkt hal meg. Például valahol daruznak és le van zárva a terület, plusz emberek figyelik hogy senki nem menjen a daru alá. Valaki mégis alá akar menni, átlépi az kerítést és kiabálnak neki hogy menjen onnan, de az illető csak azért is a daru alá megy, majd a köteg ráesik és meghal.

Vagy valaki a panel tetejének a szélén ugrál.

Az ismerősöm járó láncfűrészen akart láncot cserélni, könyöktől lefelé amputálni kellett.

Még egy példa mikor valaki a 6 sávos bekötő úton akar átmenni hogy spróróljon 100 métert.


2019. júl. 2. 12:22
1 2
 1/19 Halmai Annamária ***** válasza:
36%
Nem sajnálom.
2019. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Igen, én sajnálom Őket annak ellenére, hogy maguknak okozták...

Attólmég ugyanúgy szenvednek, ami nem jó.

De azért egy fokkal mégis jobbez így, mintha más sérűlne meg miattuk.

2019. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Miért kellene sajnálni?

Így is túl sok ember van és túl sok a veszélyesen buta.

2019. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
nem sajnálom őket
2019. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Aki ennyire veszélyesen hülye, az könnyen okozhatja akár más halálát is valamilyen végtelenül ostoba húzásával. Amikor csak maga hal bele valamilyen hülyeségébe, én őszintén inkább érzek megkönnyebbülést hogy legalább másnak nem okozott kárt. Akiket sajnálok azok csak a családja, akik nyilván megszenvedik egy rokon elvesztését, akármilyen hülyenis volt. Illetve akik esetlegesen élőben kell hogy lássák ahogy mondjuk direkt elütteti magát.
2019. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lazy Lover ***** válasza:
64%
nem miért kéne? az ő hibája hogy meghalt
2019. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
"Az ismerősöm járó láncfűrészen akart láncot cserélni, könyöktől lefelé amputálni kellett" ja, nekem is vannak ilyen ismerőseim, egyikük csikket akart elnyomni egy tócsa benzinben, a másikuk egy észak-koreai tüntetésen beállt a tank elé és azt kiabálta, "úgysem mered lol". Furcsa, milyen emberek vannak.
2019. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
41%
Igazából idegeneket nem szoktam sajnálni de valahogy szánom őket amellett hogy hülyék szegények. Pl. a Darwin-díjasokat ha megnézed, persze röhög rajta az ember hogy hogy lehet valaki ennyire hülye de azért szánja is mert mégiscsak meghaltak.
2019. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha valami közelibb ismerősömmel történt volna hasonló, akivel jóban voltam, őt sajnálnám, de egyébként olyanok halálhíre, akiknek addig a létezéséről se tudtam, egyáltalán nem hat meg.

Az utolsó példában szereplőt mondjuk valamennyire meg tudom érteni, nem ismerek olyan embert, aki ha tehetné, ne próbálná lerövidíteni az utat és komolyan képes lenne a 100 m-re lévő lámpához átsétálni, mikor a pár m-re lévő szemközti járdára is simán át tudna szaladni, mikor épp nem jön semmi..Persze az már más kérdés, ha valaki nem képes azt se megvárni, amíg elmennek a kocsik.

2019. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Mennyi pszichopata van itt...
2019. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!