Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért olyan ideges némely...

Miért olyan ideges némely ember, amikor a saját hülyeségük miatt alakul ki a helyzet?

Figyelt kérdés

El akarnak engem engedni, látom, hogy lassítanak, de egyértelmű jelzés nélkül nem leszek olyan hülye, hogy bemegyek elé, kikanyarodok elé. Sokszor volt, hogy lassabban jöttek de hirtelen rágyorsítanak, aztán ha akkor vagy előtte, akkor b*szhatod! Oktatóm is belém verte, mikor lassan jött egy autó, és ki akartam menni elé mondván, hogy jéé lassít, elenged, hogy ilyet ne csináljak, mert csatt lesz a vége, utána meg foghatom a fejem...


A kérdés most jön: Miért ideges sok ember, amikor a saját hülyesége húzta fel az agyát?

El akar engedni valaki balra el, szemből, és nem hogy villantana 2 öt a fénykürttel, mint a normálisabb emberek, nem, szembe süt nekem a nap, csillog a szélvédője, és integet, hogy menjek messziről, és mikor közel ér, és látom mit csinál, már üti a kormányt idegében, hogy mekkora b***sz vagyok, hogy nem megyek, és feltartom...

De könyörgöm, minek idegeskednek? Ha annyira sok eszük van, hogy a fénykürtöt nem ismerik, mit várnak? Hogy előre látom a jövőt, és már látom, hogy megállnak előttem, és integetnek?

Nem vagyok ezért ideges, lehet úgy tűnik az írásomból, csak nem értem, miért pipák.

Már BKV-s is fogta a fejét, pedig azok soakt vezetnek, tudhatnák, hogy messziről, tükrözödő szélvédő mögött akár zászlót is lóbálhatnak, az se látszik egyértelműen...



2013. júl. 1. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A legtöbb autós nem azzal szórakozik vezetés közben, hogy a te helyedbe képzelje magát. Így aztán szerencsétlennek fogalma sincs róla, hogy te nem látod, amikor pedig ő (egyszer az életben) éppen udvarias volt veled, és elengedett. Ő csak azt látja, hogy hiába szakad le a karja a vehemens integetéstől te még mindig ott tökölődsz, és arra vársz, hogy kérvényt nyújtson be.
2013. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!