Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritálnak ennyire...

Csak engem irritálnak ennyire az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Balatonon lakok, és nyáron diákmunkázok!(Pincérkedek) és olyan sok ostoba ember van, hogy már felb*szom magamat!Mindenki látja reggel, hogy pakolunk kifele és kint is van a nyitva tartás és be akarnak jönni az emberek, amikor még látják, hogy pakolunk kifele nagyba és bent nagy kupi van még!És értetlenkednek, hogy miért nem tudjuk kiszolgálni őket!Meg ha nem tudunk odamenni az asztalhoz 5 perc után, hogy leült, akkor már a panaszkönyvet akarják meg üvöltöznek, hogy mit képzelünk, hogy őket nem szolgáljuk ki!Hihetetlen mennyi irritáló és ostoba ember van...

2019. júl. 2. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*felszolgálónak
2019. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Értem én, hogy sok a bunkó sajna. De próbáltad a pozitívot is meglátni? Amikor valaki kedves, udvarias veled? Az annyira fel tud dobni...
2019. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!