Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik e olyan hogy egy...

Létezik e olyan hogy egy férfit kb egész életében vissza utasítanak a nők?

Figyelt kérdés

És ha igen miért?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2019. júl. 2. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt vagyok pl én.


Ugyan volt már barátnőm nem is egy, meg szexpartnereim is de mostanában mégis folyamatosan azt tapasztalom, hogy a nők csak barátnak akarnak.

Elvileg nem nézek ki rosszul, jól is öltözöm, nem élek unalmas életet, önismeretet tanulok, és egyéb módokon is fejlesztem magam, önálló vagyok, van lakásom, szüleimről leváltam, tudok háztájon szerelni, de a házimunkát sem vetem meg, van diplomám, nem is keresek rosszul sem.

Pedig nem vagyok töketlen sem, ha kell odamegyek az utcán ismerkedni, stb. Nem csak kerülgetem a nőket, de mégsem szoktam kelleni. Egyelőre nem tudom az okát.

33F

2019. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Létezik, de az tmindenképp be kell látni, hogy ha a sokadik utasít el, vagy dob ki, akkor befele kell nézni és keresni a hibát, és nem kibújni az önfejlesztés feladata alúl azzal, hog yminden nő k..va, vagy mindnek a pénz kell, ezek kifogások, h asok visszautasít, akkor valami nem oké és kész. Ronda férfi és nő sincs igazán, ha tényleg nincs vlamai bőrbetegség vagy veleszületett torzulás, akkor egyetlen dolog vna amx, az ápolatlanság, büdös zsíroshajú sárgafogköves, elhízott emberekkel azért megérthető, hogy kevésbé akarnak szóba állni a nők párkeresés céljából. Ez nem felszínesség, ezek olyna dolgok amik az illető igényességéről árulkodnak.
2019. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
És ezt kinek írod kedves utolsó?
2019. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Leginkább a külső miatt. Még hangoztatják is, pedig vannak nálam rondábbak. Lehet túl csontos (vékony) a karom. max csak szórakoznának rajtam az meg nem kell köszi.
2019. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!