Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek ki számít csendes...

Nektek ki számít csendes embernek? Mikortól kezditek utálni?

Figyelt kérdés

Sose értettem a jelenséget, sem a fogalmat. Kíváncsi lennék a véleményetekre: mikortól csendes, mikortól bunkó az illető? Mit éreznétek ezekbe a szitukba?


- Egy helyen dolgoztok, de teljesen mások vagytok ezért nem szimpatikus az illető, így nem erőlteti a beszédet


- Összeszokott csapatba új kolléga kerül, aki csoportos beszélgetésbe beleszól, de nem beszél privátba hozzád, mert nem akar mély barátságot kötni


- Az osztálytársad a szemed láttára esik le a székről a röhögéstől a haverjaival, de veletek nem erőlteti a beszédet


- Az illetőn látszik, hogy szocfóbos és elcsuklott hanggal, fèlénken beszél


- Ha kettesbe beszélgetsz az illetővel, nyögvenyelős és nehéz az egész


Külső számít ilyen szituba? A szép és megközelíthetetlent vagy a kretént utálod jobban?


Bocsi, ha hosszú lett. :) Ti mit gondoltok ezekről? Egyéb szitukat is várok. Köszi!



2019. júl. 4. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy hallgatni arany.
2019. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Miért kéne azért utálni valakit,mert szerény,csendes? Ez szerintem elég nagy bunkóság...pont a "szerényt" kiutálni?

Inkább a nagypofájúakat kéne...


Amúgy meg az sem hülye aki hallgat.

Az ilyen személy jobban kiismer bárkit,mert Ő arra figyel mit mond a másik,nem csak a saját "történeteit" meséli.

A másik fele,hogy nem lehet mindenki egyforma,és nemlehet mindenkinek megfelelni.

2019. júl. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a negyedik eset vagyok, a szocfóbos. Nem minden esetben, de idegenekkel szemben nagyon bizalmatlan vagyok. Nem tudom ez mennyire lehet zavaró.
2019. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek ki számít csendes embernek? Mikortól kezditek utálni?"

Miért kellene bárkit is utálni? Főleg amiatt hogy csendes?

Hogy jut eszedbe egyáltalán hogy utálni kellene valakit csak mert nem olyan mint te vagy vagy mert nem áll le veled haverkodni? Neked az adja meg az értékedet hogy mennyi emberrel vagy haverságban, mennyire sokakkal beszélsz állandóan? Ha egy társaságnak nem minden tagjával akarsz állandóan külön beszélgetni akkor téged már utálni kellene érte?

2019. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy ha valaki csendes akkor utálni kell. Szép gondolkodás.
2019. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit félre értettetek: a jelenséget, hogy miért kell valakit utálni, mert csendes, én se értem. Csak sokszor tapasztaltam és visszahallottam, hogy: én nekem nem szimpi ez az ember, mert olyan csöndes - rám is mondták anno. De ez mit jelent? Szerintem konkrétan csendes emberek nem is léteznek, a maga társaságába mindenki oldott és beszédes, de akit nem kedvelek pl én ahhoz hozzá nem szólok.
2019. júl. 4. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz is kell szólni egy pár szót, akit nem kedvelsz.
2019. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki nem beszélgetős még nem azért csinálja hogy utál téged vagy bunkó csak ő ilyen régen én is bunkónak tartottam az ilyen embereket de rájöttem hogy ők ilyenek lehet valaki meg a nagyszájú embereket tartja bunkónak holott ők se feltétlenül azok
2019. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!