Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van ha valaki nagyon...

Az mitől van ha valaki nagyon csendes?

Figyelt kérdés
Itt olyan emberekre gondolok akik szinte még se szólalnak és magukba vannak szinte mindig ez mitől van?
2019. júl. 5. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Befelé forduló, társaságot kevésbé igénylő emberek vagyunk. Másokkal kommunikálni kimerítő számunkra, a saját gondolatainkkal meg remekül elvagyunk. A beszélgetés fáraszt, az egyedüllét feltölt. Csak törődj bele, hogy nem mindenki egyforma.
2019. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ahogy az első írta.


A kérdés megfordítható:

Mitől van, hogy valaki folyton beszélget?

Akik mindig társaságban vannak, folyton aktívak?



Mert mindenkinek más az igénye :)

2019. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az mitől van, ha valakinek be nem áll a pofája?


Itt olyan emberekre gondolok, akik képesek a semmiről, a legérdektelenebb dolgokról is órákon át beszélni, miközben a mondandójuk lényege (ha véletlenül van) fél percbe besűríthető lenne. Ez mitől van?

2019. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon csendes vagyok és ennek az egyik oka, hogy alapból nem vagyok annyira társaságkedvelő. De ettől még néha szeretnék beszélgetni valakivel, csakhogy ahhoz túl szorongó vagyok, hogy megnyíljak azoknak, akik esetleg beszédbe elegyednének velem, ezért mindenki elkönyvel flegma qrvának. 21l
2019. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: önbizalomhiány, szóbeli rossz kommunikáció, ellenben írásban jó, rossz élmények, nem szociábilis személy, lehet, hogy a túlzott magányossága miatt nincs akkora nagy tudása, így fél megszólalni, hogy kinevetik. Nincs sok életbeli élménye (ingerszegény környezet).
2019. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs mondanivalóm... csak olyankor szólalok meg,amikor van értelme, nem tudok csak úgy cseverészni a semmiről.. kedvencem, a mi újság kérdés... erre ugyan mit lehet válaszolni? Persze biztos sokmindent, de hirtelen eszembe se jut semmi ilyenkor. Nem bírom az erőltetett beszélgetést. De vannak azért olyanok, akikkel jó beszélgetni, figyelnek rám, visszakérdeznek,nem csak egyoldalú a beszélgetés.. De ez ritka, mint a fehér holló.Az emberek többsége inkább magáról beszél, nem kérdezi meg, hogy na és nálatok mi van, hogy vagytok...stb.
2019. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!