Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak ránézésre...

Szerintetek vannak ránézésre áldozat típusú emberek?

Figyelt kérdés
Pl. akit nagyobb eséllyel megtámadnak, kirabolnak az utcán, odamennek hozzá ilyen kéregetők stb.
2019. júl. 5. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


pl én. Folyton megtalálnak a kéregetők, c*igányok, munkások,kérdőívesek, eladni akarók. Ha nem szól be valaki az (gyalogos)utam során az már csodás nap.

2019. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Mégha "A" lány felkészült önvédelemből és profi karatézó és "B" pedig egy tunya dög, lehet olyan kiállása, kisugárzása, arca, hogy inkább az "A"-t találják be, mert ő sokkal gyengébbnek, bánthatónak tűnik.


Férfiaknál ugyyanez

2019. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Ez változó nálam.Abban,amit mondasz amúgy,van valami.Engem is mindig megtalálnak a kéregetők.Volt már olyan viszont,hogy olyan igazi undorodom a világtól fejjel mentem suliba,hogy érdekes módon senki nem talált be.
2019. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen áldozatok.
2019. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csunya pofat vagsz es agressziv fejet,nem fognak keregetni.


Megtamadnak,kirabolnak: ne menj olyan kornyekre.

2019. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindent ad a külső, a kisugárzás. Ha Te kéregetnél, kihez mennél oda

- Egy behemót, ránézésre agresszívnek tűnő férfihez?

- Egy kissé bizonytalannak tűnő aprócska emberhez?


Persze lehet, hogy a behemót, agresszívnek tűnő valójában egy naiv ember, aki engedi, hogy kihazsnálják, a nebáncsvirág meg az, akit nem lett volna szabad megközelíteni.


Volt nekem olyan tanárom, aki aprócska volt és nagyon kis védtelennek tűnt, a kisugárzása is azzá tette, de úgy tudott ordítani, hogy jaj... ráadásul nem is hagyta magát palira venni és kiállt magáért.

2019. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pl. 202 centi és 95 kg vagyok, de olyan kisugárzásom van, hogy egy nagy gyereknek néznek és ezt nagyon sokan aljasan kihasználták, rohadt mocskok tudnak lenni az emberek.
2019. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen :) fiatal lány vagyok,ritkán vagyok házon/sulin kívül,akkor sem egyedül. Én mindig készültségbem vagyok,ha valaki megtámadna,úgy tartom a kezemben a telefon,hogy megüthessem vele stb. Ahol először járok ott magabiztos testartással és arccal megyek,szintén “harci készültségben”,vsizont az ismertebb helyeken,ahol már sokszor votlam (pl.: suli utcája,és sulihoz közeli utcák) nem figyelek nagyon és csak lazán elvagyok :D ha minden ember ilyen lenne,kihasználhatnák,hogy aki magabiztosnak tűnik az nem az(vagy legalábbis nem annyira) és fordítva:) ,de nem vagyunk ugyan olyanok,szóval nem lehet tudni. :) Általában először a külsőségek alapján ítélünk és ilyenkor egy pl rabló egy vékony,nem izmosnak tűnő emberhez megy oda...,magas is lehet,de ha alacsony még védtelenebbnek tűnik szerintem.

De pl nekem van egy barátom,aki korához képest alacsony és olyannak néz ki,akit csak így lecsapsz még a feje is “cuki” nagy bociszemek és cuki mosoly (lol itt áradozok) szóval “áldozat” kinézetű,de boxol/boxolt és elég erős,bár egy felnőtt férfi számára így is könnyű préda lehet magassága és súlya miatt :c

2019. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!