Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretittek a vasàrnapot?...

Ti szeretittek a vasàrnapot? Nem jut eszetekbe mindig hogy mindjàrt hétfö reggel és kelni kell?

Figyelt kérdés
Nekem amikor volt munkam ilyenkor mar mindug eszembe jutott mindjart hetfo es munka. Es mae rosszul voltam. Sokat kellett innom hogy jobban legyek.

#Nap #Vasàr
2019. júl. 7. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szintén. Rájöttem hogy a korán kelés okoz gondot,és nem a munka. Így a hétfő az egyetlen nap amikor jó későn érek be, azóta vasárnapokat élvezem, és nem arra gondolok milyen nehéz lesz a hetem. Ajánlom valamit csinálj máshogy vagy tereld el a figyelmed, menj el futni, nézz filmet!
2019. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vasárnapot


Az a nap a héten amikor csak magammal törődök és feltőiltödök egy kicsit. Nem gondolok a holnapra mert annyira nem stresszel,hogy dolgoznom kell menni


Egyebkent delutanos leszek,tehat még koran sem kell kelnem ^^

2019. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!