Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekből miért vált ki...

Az emberekből miért vált ki utálatot, irigységet egy luxusautó?

Figyelt kérdés

Nem arra a kategóriára gondolok aki játssza az eszét, hanem aki simán éli az élet, megteheti és vesz egy egy Ferrarit mondjuk.


Miért kell utálni valakit mert jól él, többet elért, vagy csak egyszerűen szerencsésebb?



2019. júl. 7. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De mondom a gazdag is ugyan úgy irigykedik... hiába kőgazdag, csak úgy dől belőle.
2020. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Igen, értem én. Általánosságban van így, van, akinek sikerül. De a gazdagok között én úgy látom, mégis sokkal kevesebb az ilyen. (Már azok között, akik maguk tettek azért sokat, hogy azzá váljanak.)
2020. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ez valoban igy van, mindegy, hogy az illetonek van penze vagy nincs, a magyar ember mindenre is irigy, nem feltetlenul kell ehhez penz.
2020. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!