Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogy döntsek?

Szerintetek, hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Hali. Az a helyzet külföldön élek és itt tervezek kb még 3 évig lenni. Autót akarok venni, de csak 1 év múlva volt tervben. Most viszont mindennél jobban szeretnék autót hiszen fiatal vagyok és már vagy 7-8 hónapja nem vezettem. Rettentően hiányzik. Nyílván ha 1 év múlva venném meg több pénzem maradna vagy 1 millióval ( igen itt Írországban rettentő drága a biztosítás) . De úgy számoltam így is maradna kb 6 millió ( ezt nem hencegésből vagy ilyesmiből csak tényként közlöm) . Mire hazamennék mindenem meglenne az autót is vinném persze , sulit akarok csinálni majd otthon , kész terveim vannak már most csak ez nagyon hiányzik. Számotokra mi lenne a döntő? Az élmények vagy az hogy mennyi marad a végén?
2019. júl. 8. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy autót. Lehet a terveidből nem lesz semmi. Ezt nem úgy mondom, hogy hahaha hanem ember tervez Isten végez... Volt már olyan dolog amit megbántam, hogy halogattam ezért meg azért... de azóta már nincs ilyen ;)

Ha megteheted anyagilag akkor vágj bele!

Nyílván ha sulit szeretnél csinálni majd itthon meg élni akkor az más tészta, de főiskolán egyetemen van államis féléved (nemtudom ilyenre gondoltál e) esetleg szülőktől kérni.

Nemtudom mennyire szereted Írországot, nem látok bele az életedbe, ezt csak a leírásod és személyes véleményem alapján írtam :D

2019. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem bírom de megszedni kicsit magam arra tökéletes. Szerintem az lesz ,hogy belevágok. Elvégre egyszer élünk ha már ezt a felét nézzük. Kiskorom óta a szerelmem az autózás és maga az autók. Okj-s képzést akarok elvégezni ha hazamegyek persze munka mellett. Azért kb 2-3 hónap pihenőt megengedek magamnak de utánna megyek melózni. A 6 milla pedig kezdésnek jó lesz. Bár addigra 26 leszek szóval nem épp kezdés 😬 . Ha bejön később a suli aztán majd a vállalkozás akkor bármi lehet , de ha mégsem és megmaradok egyszerű munkásnak akkor is legalább megélem az álmaim. Bocs ha ez egy kicsit nyálas lett csak kicsit ki kellett beszélnem magamból
2019. júl. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!