Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom, hogy mit kezdjek...

Nem tudom, hogy mit kezdjek az életemmel. Minek tanuljak ki? Hogy döntsek végre?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nem érdekel az égvilágon semmi, nem tudok iskolát választani, hülyeséget nem akarok tanulni ami nem érdekel. Csak táv úton tudnák tanulni, helyben tanulásra ( nappalira) nincs lehetőségem.


Hogyan döntsek? Hol keressek szakmákat és főiskola lehetőségeket? ( ami netán megfogna és tanulnám? )


2015. okt. 11. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha tanulni szeretnél miért pont annak ellenkezőjét elősegítő helyre mennél?

Keress neten témát.

Ne pocsékold életed fashzságokra és rabszolgalétre.

Focuszálj élet igazi céljára nem benne lévő színházra.

2015. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mond anyámnak...
2015. okt. 11. 18:07
 3/10 anonim válasza:
sajnos
2015. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te már egy felnőttecske vagy,neked kell először is döntened.Muszáj valamit kitalálnod,mert különben az egész életedben,ahogy előttem is írták,rabszolga leszel,multiknál rakodó,takarító,meg mások csicskája,mindezt tök kevés pénzért.

Keresgélj a neten,vannak fórumok,ahol cseveghetsz másokkal ilyen témákról,ha már megtanulsz tutin angolul,az nagyon sokat számít,a nyelvtudás is egy szakma.Vizsgázz le kocsira,a jogsi is egy szakma,nézz okj-kat,meg ilyesmit!!!

A lányom lehetnél,csak jótanácsként írom,a Fiamnak is gondjai vannak,mert nem tanult,és valahol én is lehetnék több,ha tanultam volna többet.

:)

2015. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor tanár... mi más?
2015. okt. 11. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért valami hobbid csak van?Vagy a suliban melyik tárgy ment jól?
2015. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kutyák és a biológia.
2015. okt. 11. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor valami állatvédelmi,vagy állatorvosi területen próbálkozz,állatkórház,asszisztens,meg ilyesmi,esetleg kutyatenyésztő,kutyakiképző,stb.

Ezek jutottak így eszembe hírtelen...

2015. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kityatenyésztő és kiképzőből biztos, hogy nem lehet megélni...
2015. okt. 11. 19:57
 10/10 anonim válasza:
én 26 évesen is ezen töprengek. Nekem ugyan 2 szakmám van mentőápoló és informatikai hálózattelepítő, de ha megélhetésen gondolkodsz akkor én azt javaslom pék, cukrász, szakács. Ezekre mindig szükség van és külföldön is. ápolókra is szintén. Ezek nem felsőoktatáshoz kötött képzések, csak okj-sek, de ahhoz érettségi kell! A nyelvet is fejleszd! :P
2015. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!