Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány beszélgetés közbe...

Ha egy lány beszélgetés közbe előre hajol és bele néz a szemembe és úgy mosolyog, az jelentheti azt is hogy tetszem, bejövők neki?

Figyelt kérdés

Vagy ez semmit sem jelent? Nem látok rajta semmi undort vagy ilyesmit.


Nem ismerem, egy közforgalom számára létesített intézményben dolgozik (postai ügyintéző, nem rég jöt ide) vagy ez csak amolyan ügyintézői stilus? Bár nekem az a furcsa, hogy (szerintem) (csak) velem csinálja bár kitudja. Meg amugy sem szoktak rám mosolyogni a postán. Szóval így végképpen nem értem. Amugy ránézésre a csaj amolyan milf stilusú, nagy mellei vannak, eléggé látszik. A milf stilust azért írtam, mert eléggé ribizlis stilusa van (de a látszat néha csal) Azt hogy hány éves, nem tudom. Köszi a válaszokat!



23/F


A csaj is akörül lehet 23/4/5/6. körüli.



2019. júl. 8. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

vagy tenyleg nem jossz be neki? xd

(utobbi voltam ketto voltam)

2020. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!