Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt vagytok gazdagabbak,...

Akik itt vagytok gazdagabbak, ti hogy álltok egy intelligens de csóringer emberhez?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hogy kéne?

Bármilyen ember lehet, két dolog nem folyásolja be, hogy viszonyulok hozzá. Lehet kedves vagy ostoba ember. Ez így semmi.

2019. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz gazdagabb alatt?

én elég jól keresek, de nem a pénz határozza meg az embert

2019. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi helyzet kevésbé téma a jómódúaknak, mint a másik hozzáállása az ilyesmihez. Van, aki mindent a gazdagabbal akar fizettetni “neked ez úgysem gond”, van aki ellenkezőleg, halálos sértésnek vesz minden közös programra invitálást... ha tud őszintén örülni a másik sikereinek, ha tényleg nem dühöng és irigykedik magában az anyagi különbség miatt, akkor pillanatig sem téma a pénz. Nem lenézés miatt szoktak az ilyen szegényebb-gazdagabb emberi kapcsolatok kisiklani, hanem a komplexusok miatti fura viselkedés teszi.
2019. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz teszi az embert. Nekem sok csóró barátom volt/van. Sajnos nagylelkűen sokszor adtam nekik (nem is keveset), de szinte mindegyik visszaélt a helyzettel és folyton kéregetett. Ha nem adtam akkor meg én voltam a szemét és emiatt szűnt meg "barátság" is. Szóval ha egy "gazdagabb" azt mondja, hogy azért nem barátkozik csórókkal, mert csak lehúzná, meg érdekből akar a barátja lenni, nem lepődöm meg. Nem akarok általánosítani, engem speciel nem érdekel, hogy kinek mennyi pénze van, és nem is igen szoktam elárulni, hogy én mennyit keresek. Másoktól megkérdezni meg pláne nem szoktam.
2019. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Sehogysem állok, mert nem mozguk velük egy körben hála istennek.


Olcsó kocsmatöltelékek nem kötnek le.

2019. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyenrangú félek tekintek embereket.
2019. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát remélem, hogy megtalálom, és az alkalmazottam lesz majd, mert kevesebbért vállalja el ugyanazt a munkát, mint a társai.
2019. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem erdekelne.
2019. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!