Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről, aki nyilvános mosdóból lop kéztörlőt, wc papírt?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt valaki? A lopás alapból is bűn (polotikába most ne menjünk bele), de hogy ilyen piszlicsáré dolgot, miért kell ellopni? Ráadásul olyannal aki nem szorulna rá, vehetne is. De meg egyáltalán....miért? Ja és csak ezeket.
2019. júl. 11. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi infóból inkább sajnálatot érzek iránta, semmit hogy elítéljem; elképzelhetőnek tartom, hogy (mivel írtad, hogy nem szorulna rá) kleptomániás, kényszerességből lop, nem a kéztörlő kell neki, hanem maga a tett, a rizikó vonzza.
2019. júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Élvezi, ha keresztbe tehet másnak. Nem gondolkodik közben. Lehet, hogy kleptomániás.
2019. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De csak ezeket lopja... meg nem napi szinten, csak amikor épp olyan helyre megy. Ez is kleptománia?
2019. júl. 11. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy alacsony a jövedelme és így próbál spórolni.Egy kórházban biztos nem fog wc papírt lopni meg kéztörlőt lopni mert ott nem ismerik az ilyeneket.
2019. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez is kleptománia?"

Ezt már egy szakember mondhatja meg, ha az illető hajlandó elmenni hozzá. Én, mint laikus ennyi infóból elsőre erre következtettem. Amit olvastam a kleptomániáról, az alapján ez is egy lehetőség. De nem biztos, hogy így van, nem védeni akarom az illetőt, hiszen azt sem tudom biztosan, hogy a kérdés költői jellegű-e, vagy valódi személy is áll mögötte (csak a konkrétumokból sejtem, hogy az utóbbi).

2019. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, aki simán csak fillérbaxó és az utcai kukából kiszedi a félig megevett hamburgert vagy a nyilvános vécéből lopja a wc papírt még úgy is, hogy esetleg milliókat (vagy legalábbis az alapvető megélhetéséhez bőven elég összeget) keres.
2019. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy címeres magyar proli.
2019. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!