Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet válaszolni?

Miért nem lehet válaszolni?

Figyelt kérdés
Írtam egy ismerősömnek,de már 2 napja nem képes visszaírni...... Pedig látta. És azóta már fent volt többször is.... Annyira utálom ezt. Én sem lógok állandóan Facebookon, de ha látom, hogy írnak, annyit képes vagyok odanyögni, hogy ok. Pedig állítólag nem utál,és kedvel engem. (nem férfiról van szó) Miért csinálják ezt az emberek? :((( N
2019. júl. 11. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is csinálja ez ugyanígy egy nő ismerősöm. Ő mondjuk elég rendetlen és trehány szerintem... Ez a világ ilyen. Ha fontos, akkor inkább telefonálj...
2019. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha senkinek sem írok vissza, mert el se olvasok semmit. Ezt mindenki tudja rólam, nincs harag. Egyedül az e-mailekre válaszolok.
2019. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl nem erdekli


Amikor nekem is benyögnek pl egy sziat es azonkivül annyit sem ir hogy egyaltalan minek irt, arra egyaltalan minek köszönjek vissza.


Vagy megbant aztan azt vàrja hogy erre valaszoljak


Vagy magàrol ir semmit nem kerdez. Pl ha vki ecseteli hogy epp mikor hol mit csinal hogy van, neha csak az fogalmazodik meg bennem, nekem ehhez most mi közöm?minek irja ezeket mit akar ezzel? Ha nem akar semmit miert irt ha meg akar miert nem azt irja


Kb millio oka lehet annak ha nem valaszolok. Eleve pl hogy nincs kerdes sem amire valaszolnom kene vagy szeretnek.


Egyik srac pl a szemelyes talalkozo alol folyamatosan kihuzza magat olyan indokkal hogy nem er ra, amikor raer addig meg le is tilt el sem hiv, aztan feloldja es elmeseli hogy volt szorakozni de hianyzok. Eleve az is kiakaszt hogy minek teszi oda hogy hianyzok ha eleve talalkozni sem akar, masik hogy most azzal mi a celja hogy elmnodja szorakozni volt? Hogy rosszul erezzem magam hogy nekem nem szolt?

Es amikor ugye nem irok vissza ilyenek miatt, még ö sertödik meg hogy nem valaszolok mint a kerdesben is all hogy ugyan miert nem tudok valaszolni

2019. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!