Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen nemű lesz a...

Kismamák! Milyen nemű lesz a babátok? Kíváncsiak vagytok rá?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan kismamákhoz szólnék, akik az előtt az ultrahang vizsgálat előt állnak, ahol kiderülhet a baba neme. Van számotokra egy tesztem, ami teljesen ártalmatlan és szeretném, ha megcsinálnátok. Már csak a hecc kedvéért is. Természetesen kíváncsi is lennék az eredményekre, hogy vajon hányan lesztek, akiknek bejön. Kíváncsiak vagytok? Azok a kimamák is megcsinálhatják, akik már tudják, hogy ki lakik a pocakban, csak úgy ellenőrzés képpen, hogy tényleg működik-e!? Szóval nagyon egyszerű a feladat.Tegyetek egy teáskanálnyi szódabikarbónát egy pohárba vagy edénybe és öntsetek rá egy kis pisit :-D

Ha nem történik semmi vagy csak egy picike pezsgés lesz,akkor kislány van odabent,ha viszont felhabosodik,akkor fiúcska lesz a kis jövevény. :-))


2017. aug. 25. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam 17 hetesen, kislányt mutatott, másnap 4Dn egyértelmű fiú. 22h km
2017. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt szerint fiú, egyébként kislány lesz... :)
2017. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Köszi, de én az ilyen hókuszpókuszban nem hiszek, tök nagy butaság. Kb olyan, mint amikor sokt
2017. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sok tudatlan kismama a pocak formájából akarja megtudni, hogy fiú-e vagy lány.
2017. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Èn ezt a tesztet megcsinàltam pàr hete,kislànyt mutatott és kislàny is lessz.
2017. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy már csak a hecc kedvéért is...

Egyébként a hugomnak is bejött :-)

2017. aug. 25. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként a hugomnak is bejött :-)


Mivel 50-50% az esély. De ha te ettől sikeresnek érzed a mödszert hajrá.

2017. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam. Lányt mutatott kisfiú lesz :))
2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Örülnék,ha a cinizmustól megkímélnétek!

Nem kötelező senkinek megcsinálni a tesztet és hinni sem kell benne!

Egy szóval nem mondtam/írtam olyat,hogy ez sikeres lenne.Akinek az olvasás és a szövegértés nem erőssége az inkáb ne írjon ide semmit.Azoknak pedig,akik megcsinálták most vagy akár régebben,köszönöm,hogy tudtak normálisan válaszolni.

2017. aug. 25. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam poénból, fiút mutatott, én lányt érzek. Pár hét és kiderül. :)
2017. aug. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!