Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem vagytok kíváncsiak,...

Ti nem vagytok kíváncsiak, hogy a kérdésetek alatt milyen nemű, korú, kinézetű emberek írnak?

Figyelt kérdés
Nem szoktátok elképzelni hogy nézhetnek ki az emberek akik itt tanácsokat adnak?
2019. júl. 11. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha továbbfejlődne az oldal. Nem azt mondom, hogy akkor mindenki mutassa magát, de lehetne mindenkineknkis avatárja, lehetne egy javított válaszrendszer, egy javított kérdésrendezés, kérdéskövetés (élő frissítéssel), alkalmazással akár.

Szóval sok dolgot lehetne csinálni az oldalon, de ezek szerint nincs akkora látogatottság, hogy kitermelje az ilyen fejlesztéseket. Így marad a fantázia...

2019. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Max azokra, akik a másik külsejét fikázzák.
2019. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Csak onnan jutott eszembe, hogy van akinek ki van itt írva a neve, vagy priviben is beszéltem vele és a név alapján sem tudom, hogy fiú vagy lány. Nem is tudjuk kiknek irogatunk itt.

Igen sokan mások külsejét kritizálják itt, holott lehet ők sem jobbak.

2019. júl. 12. 09:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Leginkább csak akkor, ha valakivel elkezdek privátban beszélgetni. Bár az itteni ismerkedést már majdnem teljesen feladtam, évek óta nem hozza meg a gyümölcsét.
2019. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!