Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a nő, aki a csicska szerepe...

Az a nő, aki a csicska szerepet vállalja egy "barátnői" kapcsolatban, miért teszi?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy egy-egy közösségben, a nők kétféleképpen viselkednek: van az a típus, aki kb. csak a pasikkal hajlandó szóba állni, ezek főleg fiatal csajok. Az idősebbek pedig azt csinálják, hogy vannak agresszív "főnők", és "udvarhölgyeket" gyűjtenek maguk köré. Az ilyen kapcsolatokban pedig minden a főnő körül forog, mindenkinek őt kell dicsérgetnie, az udvarhölgyek programokat találnak ki neki, vicceskednek, hogy felvidítsák az amúgy főleg mogorva főnőt, mindig igazat adnak neki mindenben, ráadásul még a hétvégéken is együtt vannak vele. Mi vesz rá egy nőt arra, hogy beálljon egy ilyen tank nő alá talpnyalónak, ez neki miért jó?
2019. júl. 13. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az iskolán kívül már nem figyeltem meg, de ott egy egyszerű indoka van ennek: Kell a társaság. Annak aki csicska nincsenek igazán más barátai és sok esetben ez is jobb neki mint a semmi.
2019. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyeken is megvan ugyanez. Láttam épp elégszer a tisztes távolból. Valakinek röhögnie is kell ezen, nem? :D
2019. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így prôbál megfelelni.
2019. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az önbecsülése és emiatt inkább behódol a másik félnek, elvégre jobbat nála úgysem találhat.
2019. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a pasi úgy bánik vele és alkalmazkodik, amíg bírja.

Vagy a pasi annyira gyamoltalan, hogy pót anyuka kell neki (ain't yo mama)

2019. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!