Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Srácok mit szólnátok ha egy...

Srácok mit szólnátok ha egy kolléganőtök szülinapotokra mindenki előtt egy ilyet adna nektek?

Figyelt kérdés
Szóval ha kapnátok egy erényövet és mindenki előtt bontanátok ki.

2017. jún. 7. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ultra gáz. Az is aki adja, az is aki kapja.

Magánéletben jó poén, de egy munkahelyen (...).

2017. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez egy oltári nagy taplóság. Cseppet sem vicces, viszont megalázó, és ízléstelen.Nem rád nézve szégyen, hanem rá.
2017. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Elméleti kérdés lol.
2017. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Én jót röhögnék. Nem mindenki dolgozik olyan helyen ahol csak fapi*ák meg lúzerek vannak.
2017. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A célom direkt a szívatás és alapos okom van rá.
2017. jún. 7. 18:12
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Ahham, szóval aki kapja megd***ta azt, aki adja. + mellette még az összes többi kolléganőt is.

Vagy épp azért savanyú a szőlő, mert pont azt a kolléganőt nem d***ta még meg, ami adja, de mindenki mást már igen.

Akárhogy is van, ettől csak még cikibb.

2017. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6# Semmilyen szexuális okról nincs szó, de azért jó kis szalmabábot gyártottál :)
2017. jún. 7. 18:18
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Mármint egy férfi kollégádnak akarsz erényövet ajándékozni? Ugyan mi okból?:-) Szerintem sokkal inkább magadat szívatod meg vele, de hajrá.:D
2017. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

Még sose láttam erényövet.

Lehet, hogy először nem is tudnám, hogy mi.

Amikor kiderülne, akkor röhögnék rajta, és azt gondolnám magamban, hogy mekkora hülye az, akitől kaptam :D És jó hangosan elmondanám mindenki előtt, hogy milyen idióta vagy, hogy ilyet vettél.

2017. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Erről van szó.:D Eszembe se jutna nőként ilyet venni, pláne a munkahelyemen, nyilvánosan átadni egy pasinak, ultragáz. Nem a fickónak, hanem az ajándékozónak.

2017. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!