Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kolléganőtök,...

Van olyan kolléganőtök, akivel szinte egyáltalán nem beszéltek?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el a jelenlegi munkahelyemen dolgozni. Van egy kolléganőm, akivel egy irodában dolgozunk. Ő olyan, hogy mindig mindenkit szid a háta mögött, a szemébe pedig jópofizik. Mindenki dolgába beleszól, mindenkinél mindent jobban tud és úgy csinál, mintha csak ő dolgozna a cégnél. Velem még nem volt komolyabb konfliktusa, de több embertől is visszahallottam, hogy a hátam mögött kibeszél. Pl. mindig kérdezgette hogy érzem magam a cégnél, elégedett vagyok-e a fizetésemmel... Mert próbaidő után emelni fognak ám, az próbaidő alatt mindig kevesebb a fizetés. Mondtam, hogy kezdő fizetésnek nekem amit próbaidő alatt adnak tökéletesen megfelel. Erre úgy adta tovább, hogy én panaszkodtam neki, hogy még a gyári munkások is többet keresnek nálam... Vagy pl. egyik nap teáztam mert úgy éreztem bujkál bennem valami betegség, erre azt kezdte terjeszteni, hogy biztos sokszor el fogok menni betegállományba, velem se lesznek kisegítve...

Úgyhogy arra a döntésre jutottam, hogy a reggeli köszönésen kívül én semmit nem fogok neki mondani, eddig se én kezdeményeztem a beszélgetéseket. Nincs szükségem a szarkeverésére. Biztos eleinte felkapja majd a vizet, hogy nem reagálok a hülyeségeire, de ezt magának köszönheti.

Ti voltatok már ilyen helyzetbe?


2018. szept. 30. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam így és nem nagyon jöttem ki jól. Szólt a főnöknek, hogy nem beszélek vele, kirekesztem. Én szívtam meg. Sajnos az ilyen emberekben nem lehet megbízni, ha nem beszélsz vele, biztos, hogy célpontja leszel.. Legjobb a lesz...am tabletta, ne törödj vele, légy kedves, beszélj vele az időjárásról azt ennyi.
2018. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki átlátott a szitán, hogy milyen a kollégánk. Egyszer addig feszített a húrt, amíg többet nem beszélt vele senki és nem ültek be hozzá az irodába, mindenki elvonult egy tárgyalóba. Mit ad isten 1 nap elég lett ahhoz hogy kicsit visszavegyen magából és jöjjön oda hozzánk, hogy milyen rosszul érzi magát. Azota néha jobb, néha rosszabb a viselkedés. Annyit el tudtunk érni nála, hogy együtt tudunk dolgozni vele. A szükségszerű jopofizas néha megvan vele, de semmi több. Azért próbaidő alatt ezt nem javaslom...
2018. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!