Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy a barátom teljesen kiakadt azon, hogy 30 évesen bementem egy zárt kólás üvegel bizonyos boltokba, ahol ruhát árulnak?

Figyelt kérdés
Teljesen hisztériázott mert szerinte nem lehet üdítővel bemenni egy boltba én mondtam neki, hogy valójában inni nem szabad de még azt sem minden esetben mi a véleményetek? Arra is megkért sőt utasított hogy hagyjam az autóban az italom at mondtam neki hogy 30°-ban azért nem kéne.
2019. júl. 13. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Feltetelezem, hogy ha a baratod 30, akkor te is kb ennyi lehetsz. Az a nem normalis, hogy te 30 evesen ilyeneket kerdezel itt.
2019. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha jelezve van az üzlet bejáratánál, hihy nem lehet enni vagy innivalót bevinni, akkor az azt jelenti, hogy a kezedben sem lehet az üveg. Legközelebb tedd a taskadba
2019. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen írva
2019. júl. 13. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Kb 100% hogy jelezve volt. Minden ruházati üzletnél jelzik. Etel, ital, dohányzás, kutya
2019. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Tipikus GYIK , mikor rögtön a kérdezőt hibáztatják, és olyan részletekkel tarkítják hogy "biztos nagy rikító betűkkel volt kiírva, hogy nem szabad"

Szerintem ku**a gáz ezért hetáliát csapni. Miért ne vihetnék a kezemben azt amit akarok?

Nem szétlocsolni akarom az egész boltban, csak szeretném elkerülni a szomjanhalást. Nem fogok minden 10.

Szerintem elég fura amit csinált. Eleve nem az ő dolga.

2019. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

*nem fogok minden 10. Percben a kocsihoz bandukolni

(A mondat 2. Fele lemaradt)

2019. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
57%

Ezek a tiltások általában funkcionálisak, de a táblákon lehet kétféle felirat is. Egyik, hogy "enni inni tilos" másik, hogy "ételt behozni tilos".


Elvileg ezek nem vonatkoznak a zárt és bontatlan élelmiszerekre és italokra, de értelemszerű az is, hogy ettől még lehet belőle félreértés és erre is gondolni kell.


[link]

2019. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

1.-nek üzenem, hogy anno 19 éves koromban jó barátságban voltam egy 32 évessel. Szóval, ha valaki 30 éves, a pajtása lehet fiatalabb vagy idősebb.


Ha itt a barátja a pasija is beszélhetünk pl egy 18 éves csajról (a kommenteket a tieden kívül még nem olvastam).


***


Kérdező, ez az egész nem ér meg ennyit. Szépen mosolyogsz, lekezelően annyit mondasz, hogy "Ja, persze" és viszed tovább a kis itókád.

2019. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!