Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy álmomban bevolta...

Normális hogy álmomban bevoltam tépve?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ideig drogoztam sajnos.


Aztán egy ideje már abba hagytam mert muszáj volt, és ilyen még nem történt velem.


Álmomban az egyik haverommal tekerünk egy cigit, és szó szerint azt éreztem hogy bevagyok tépve, szó szerint olyan érzés volt mint a valóságban.


Lehet csak visszaütött a sok cucc? 26f


2019. júl. 13. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lett volna a legbetegebb álmod. Nem kell aggódnod, én az lsd álmaimon megijedek picit, de később azért aokra értékelem azt is.
2019. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel az agyadnak ez egy traumatikus élmény, így mint a testi fájdalmakat, nagyobb érzelmi hatásokat, ezt is vissza kell játszania néhányszor, hogy a helyére tudja illeszteni. Ő tanul belőle, te nem biztos, de ha elég időt kap, te is jobban leszel. Nagyon valóságos élmények tudnak lenni az álmokban, ez más esetekre is igaz.
2019. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!