Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne kilábalni az...

Hogyan lehetne kilábalni az évek óta tartó kilátástalan depresszióból?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sikerült tudna tanácsot adni?
2019. júl. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Most ittam egy sört és sokkal jobban érzem magam. :) 39F
2019. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alkesz vagyok, de túl sokat nem segít, szal ez nem nyerő ötlet. :D
2019. júl. 14. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem merem állítani, hogy teljesen kilábaltam, de már egyre ritkábban érzem úgy, hogy szar az élet. Próbáltam változtatni, mert éreztem, hogy valami nagyon nincs rendben. Elkezdtem töprengeni azon, hogy mi is a valódi oka az állandó bánatnak, és rájöttem, hogy olykor igazán kis apróságok is ki tudnak zökkenteni. Próbálok az élet apró örömeire koncentrálni. Először nagyon nehéz volt, mert ha valami közbe jött akkor hirtelen nem érdekelt már semmi, de idővel már én is kezdetm úgy látni, hogy már nem csinálok mindenből akkora drámát. Most ha vissza tekintek, látom, hogy milyen sok mindent elhanyagoltam. Csak aludni és elmélkedni akartam párnával a fejemen, most viszont újra felfedeztem a régi hobbiaimat, az is kiment a fejemből, hogy vannak barátaim, kedvenc ételeim stb... Multkor felkapcsoltam a rádiót és rájöttem, hogy már x éve, hogy hallgattam zenét. Ha jobban belegondolok az elmúlt 3 évet nagyon elcsesztem. Talán az volt az oka, hogy hirtelen sok minden zúdult akkor a nyakamba, ami már rég nem is aktuális, csak nem vettem észre, hogy a nehéz napoknak vége és már rég tovább kellett volna lépnem. Ez egy hosszú folyamat, de szerintem sokban függ attól, hogy mennyire vagy elszánt. Próbál elfoglalni magadat olyan tevékenységekkel, amik boldoggá tesznek. Azt hiszem a Twin Peaks sorozatban hangzott el egy szép gondoloat, hogy minden nap lepd meg magad valami széppel, ne tervezd meg, csak hagyd, hogy megtörténjen.
2019. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz egy szó: LASSAN

Egy iylen változás apró lépésekből áll, például olyanokból, hogy rendet raksz, szerzel magadnak elegánsabb napi viseletet ruhát, megborotválkozol/sminkelsz, nemm tudom férfi vagy vagy nő. Röviden szépen apránként elkezdesz ápoltabb lenni, és igényesebb magadra és a környezetedre, soha nem mész ki úgy az utcára ahogy mondjuk kínos lenne találkozni a nagy ő-vel.


Értékeket keresel és teremtesz magadban, keresel, tehát összeírod mi a jó benned, mit szeretsz, ha nem emgy esetleg megkérdezhetsz másokat, mi pozitívat látnak benned, értéket pedig tanulással, alkotással teremthetsz, mindegy hogy egy új nyelv, vagy fafaragás, legyen valami amit úgy felmutathatsz hogy srácok én ezt idén letettem az asztalra.

2019. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a rendszeres sportolás sokat segített, 2 naponta futok legalább 6-8 kilométert.
2019. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen nagyobb életcélod az ivásnál.
2019. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!