Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok olyan sikersztorikat...

Tudtok olyan sikersztorikat mesélni, hogy kilátástalan helyzetből állt lábra valaki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Egy hajléktalan nyert a lottón, aztán hirtelen minden gondja megoldódott.
2019. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es köszönöm a linket, bagyon tanulságos.
2019. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyám ismer valami családot, akik eladósodtak, elvesztettek mindent ; lakást, kocsit, mindent, és akkor el kezdtek imádkozni, és bejött nekik.
2019. jún. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Minden relatív.Állítólag nincs gyógyult alkoholista, csak józan alkoholista, mivel az alkoholizmus nem gyógyítható. Mivel 34 évvel ezelőtt nem tudtam az orvosokkal megegyezni, hogy mennyi a normális napi szeszmennyiség (7 deci pálinkát és 3 lityi bort ittam akkor), így abbahagytam. Ez volt az én kis sikersztorim. Ha továbbra is szeszelek, akkor most valószínű, hogy nem volt volna módom ezt leírni.
2019. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 halasyemke válasza:
100%

Jézusisten! Valószínűleg azért tette fel a kérdező ezt a kérdést, mert segítségre van szüksége, hogy talpra tudjon állni. Nem hiszem, hogy ilyen válaszokra lenne szüksége!

Semmi empátia nincs bennetek???? De tényleg???


Kedves kérdező!


Igen van! Természetesen! De a sikernek nem titka van, hanem ára. Fel kell állnod a földről, és bizonyos dolgokat magad mögött hagyni, mert csak a tett az, ami előre fog vinni.

Igen a hit és az ima biztos nagyon sokat segít ha hívő ember vagy, és a lottó ötös is egy klassz dolog, de ne várj erre, hanem tegyél.


Anno 26 évesen rákos voltam, és miután túljutottam ezen az időszakon borzasztóan ki voltam lelkileg. Maga alá temetett az érzés, hogy mégis mivel érdemeltem ezt ki. Nem tudtam aludni. Mindenféle nyugtatókat írtak fel, de nem jött álom a szememre. Több hónap telt el napi 2-3 óra alvással, mire úgy megemelték a nyugtatók dózisát, hogy onnantól napi 18 órát aludtam. Aztán elhagytam minden ilyen kedélymódosító gyógyszert és elkezdtem futni. Csak feltettem egy fülhallgatót és futottam.

Visszamentem dolgozni és mindent megtettem, hogy én legyek a legjobb. A sikerek nagyon viszik előre az embert.


Évekkel később tönkrement a házasságom. A férjem szerencsejáték függő volt, és mindenünket eljátszott. Ott álltam egy gyerekkel, pénz nélkül. És arra se volt időm vagy energiám, hogy kiboruljak, mert a gyerek miatt meg kellett oldanom mindent. Olyan kilátástalan volt a helyzetem, hogy napi 1 vajas zsömlét tudtam enni, különben a gyereknek nem tudtam volna rendesen enni adni, és a számlákat sem tudtam volna fizetni.

De soha nem adtam fel, küzdöttem, vállaltam még egy munkát és mentem előre.

Nem sokkal később megismertem egy másik férfit, aki azóta a férjem.

A "még egy munka" 10 év alatt úgy kinőtte magát, hogy saját vállalkozásom lett, és ma már nem kell másoknak dolgoznom. Az a munkám, amit mindennél jobban szeretek.


Mindig mindenből van kiút.

A depresszióból a legkönnyebben a testmozgás hoz ki.

Ehhez nem kell pénz. Vegyél fel egy cipőt, és indulj futni. Vagy ha nem akarsz kimenni az utcára, akkor létezik egy Intense nevű program. Teljesen ingyen van. Küldenek neked edzéstervet. Tornázz otthon.

Az endorfin felszabadulása önmagában boldogságot okoz, és elkezdesz észrevenni más dolgokat is magad körül, amint egy kicsit kizökkensz a depresszióból. Más embereket, új lehetőségeket.

Olvass könyveket. Nagyon jó motivációs könyveket találsz.

Pl a Boldogságképlet. Nagyon ajánlom.

És hallgass youtube-on motivációs előadókat.

De csak olyat, akiben megtalálod a hitelességet.

Egyébként Szabó Péternek nagyon jó gondolatai vannak, amit persze nem feltétlenül ő fogalmaz meg, hanem inkább csak összeszedi más okos emberek mondatait, és jókor jó helyen tálalja. Nem kell őt isteníteni, ahogy sokan szokták. Ő egy nagyon jó üzletember, nagyon jó előadó, sokat keres azzal, hogy mások okos gondolatait összefűzi, de ha túllátsz ezeken és meghallgatod, nagyon sok olyan gondolatot fogsz hallani, ami segít előrevinni az életed.

Dr. Almási Kitti-t nagyon jó szívvel javaslom Neked. Ő pszichológus. Kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.


Ha anyagilag vagy magad alatt, ezen fenti dolgok, akkor is segíteni fognak. Ugyan pénzt ezekkel nem termelsz, de ha jobb a kedved, ha agyilag és testileg is jobban működsz, akkor meg fogod találni azokat a lehetőségeket, amik előre visznek majd. Akár egy jobban fizető munka formájában.


Az még senkin nem segített ha otthon ült és sajnálta magát.

Ezért a saját érdekedben, állj fel, és haladj előre!

Az fog segíteni.

A sikertörténetek nem úgy kezdődnek, hogy "nyertem a lottón"... Tudod hány olyan lottónyertes van, akinek két évben belül semmije, értsd úgy SEMMIJE nem maradt???

A nyertesek 95 %-a... Mert amiért nem dolgozol meg, azt nem is tudod becsülni igazán.


Ha elakadnál, ha kell egy jó szó, ha kell egy lökés, egy bátorítás, akkor legyen mindig melletted valaki, aki nem visszahúz, hanem előretol. Barát, szülő, mentor, bárki...

És ne itt kérj ilyen tanácsokat, mert a fele válasz egy trollkodás lesz, amitől még rosszabbul érzed majd magad.

Vannak facebook csoportok ahol tudnak segíteni.

2019. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm "6-os"! :)


Nagyon jól estek soraid!

(Természetesen ment a zöld kéz)

Köszönöm a tippeket is, el is kezdem MOST olvasni azt a könyvet, amit ajánlottál (feltéve, ha sikerül letöltenem).

2019. júl. 5. 04:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os, nekem is sok erőt adnak a soraid, nagyon mélyről kell talpraállnom, a legjobbakat kívánom neked és a családodnak!
2019. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nemtom hallottal e mar Jeff Bezos rol. Az amazon nevu webaruhaz, a vilag legnagyobb webaruhazanak az alapitoja, a vilag leggazdagabb embere. Kezdetekben az amazon csak konyvekkel foglalkozott es 6 evig teljesen veszteseges volt az egesz uzlet. Ird be a keresobe h amazon.com es latni fogod h a kitarto munka mimindenre kepes
2019. júl. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!