Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember még, aki...

Van itt olyan ember még, aki nullának érzi magát?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de szó szerint semmit sem értem még el az életben!


Ez alatt azt értem hogy:

-8 általánosom van csak. Valahogy a tanulás nem foglalkoztatott akkoriban

-Nincs jogosítványom

-Nincsenek barátaim, barátnőm (nem is volt sosem)

-Van egy munkahelyem, amit utálok


Röviden ennyi. Változtatni nincs erőm már, sem kedvem, se semmi motivációm.


Van még akinek hasonlóan rossz az élete?


2019. júl. 14. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jelen
2019. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Némi átfedéssel, de elég hasonló.
2019. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelen! 32/f
2019. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen sz** lehet, és kb minden stimmel annyi különbséggel, hogy van jogsim (de tök értelmetlen, mert kocsira meg nincs pénzem) és egyetemre járok (de semmi értelme, mert csak húzom az időt már 6 éve és nem értek a szakterületemhez) illetve életemben nem dolgoztam még és most már katasztrófává válna az életem, ha nem lenne meg a diplomám, mert még egy rakás adósság is a nyakamba fog zuhanni. Úgy meg elég ciki lesz elkezdeni a nagybetűs életet 30-hoz közel. A motiválatlanság és erőtlenség valamint kedvtelenség is nagyon stimmel.
2019. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez,csak érettségivel.
2019. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl sok motivációm. Kellene majd továbbtanulnom gimi után, de abból valószínűleg úgysem lesz semmi.
2019. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még annyi, hogy én elképzelhetetlennek érzem hogy bármi is változzon. Már olyan sokszor próbáltam, hogy ma már nem is próbálkozom.

2019. júl. 14. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Sosem értem olyan magas önértékelési szintre....
2019. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
AHogy ezt elnézem azért olyan keményen nem próbálkoztál, az hogy 2 napra fellelkesült hogy na most lesz valami aztán meg...áh hagyjuk az nem próbálkozás. A változáshoz konzistensnek kell maradni, és persze arról se feletkezzünk meg hogy a valódi változások nem 2-3 hét alatt történnek, hanem hónapok alatt.
2019. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én 27 vagyok 2 diplomával, énis nullának érzem magam, nins jogsim, se barátnőm, barátaim se. Tisztában vagyok a hiányosságaimmal, munkahelyeken nem kellek, zárkózott, csendes típus vagyok, önbizalomhiánnyal, önértékelési zavarral, de egyszerűen képtelen vagyok hosszú távon változni, változtatni, és érzem hogy szinte minden területen írtóznak az emberek az ilyentől
2019. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!