Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem az életemet, mit...

Nem szeretem az életemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni, még csak depis se vagyok, de valahogy nem kerek a szitu. Tengek-lengek, az idő meg telik sebesen. Vannak betegségek is, és mielőtt lefő nekem a kávé, szeretnék tenni valami hasznosat, érdekeset. Na, de mit. Ja, nem fogom a pénzem az egyháznak adományozni, de ezen kívül jöhetnek ötletek. Köszönöm!
2019. júl. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát változtass rajta, mi nem mondhatjuk meg hogy konkrétan mit tegyél, mi az ami számodra fontos, mik számodra az alapvető értékek a világban, határozd meg magad, és az alapján már könnyebb találni valamit amin elindulhatsz.
2019. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy egyedül.
2019. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyere menjünk kocsmàba😄
2019. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Tedd azt,ami számodra örömöt okoz,a többire rá se ránts.
2019. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tervezz nagyon előre! Én mostanában azt csinálom, hogy mindig csak az adott szituációra figyelek, a többi nem érdekel. Élvezem az életet, lehet holnap már nem kelek fel! Ilyen testben most vagyok itt utoljára. (Nem nézek ki jól.)
2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, ha így érzel, annyit jelen, hogy nincs kihasználva a tudásod és nincs levezetve az energiád.


Először is azon gondolkozz el, a munka, amit végzel, jó e számodra. Egyrészt, tudsz is dolgozni? Nincs esetleg túl sok szabadidőd (a kevés munka miatt, ami okozhat a kis munkamennyiség vagy a tény, hogy most induló a prjoket / cég)?


Vagy nem lehet, hogy igazából nem Neked való a munka, nem élvezed nehézségekkel is végzed el vagy csak egy munka, amit elvégzel naponta de egyszeráen nem élvezed, nem köt le?


Ha igen, mit csinálnál helyette vagy mellette? Mi érdekelne? Ami érdekelne, főállásban végezhető? Ha igen, miket kéne megtenned hozzá (tanlmány, mani, stb)?

2019. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drogozz, viccet felre teve, jard a vilagot, alapits csaladot, onkentesskedj.
2019. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!